Wywiad z Zdzisławem Kręciną – Ambasadorem LV BET

Na stronie www.sportdziennik.pl możemy przeczytać wywiad z kontrowersyjnym ambasadorem marki LV Bet, byłym działaczem piłkarskim Zdzisławem Kręciną. W wywiadzie możemy przeczytać między innymi o współpracy z bukmacherem.

Dariusz Leśnikowski: Można się zastanawiać, czy działacz PZPN – nawet były – powinien reklamować bukmacherkę. Ale – jak rozumiem – wzorował się pan na wyżej postawionych w strukturze związku?

Zdzisław Kręcina: Podkreślę, że postanowiłem robić to z legalnym bukmacherem. Na pewno nie zdobyłbym się na takie działanie, jakie było udziałem możniejszych w piłce ode mnie… Moje motto: całe życie zgodnie z prawem!

Dariusz Leśnikowski: „Ambasador” brzmi lepiej niż „twarz”… Tyle że budzi pytanie o… pańską samodzielność w tworzeniu – skądinąd wielce trafnych – wpisów na portalach społecznościowych. „Wirtualny” Zdzisław Kręcina to prawdziwy Zdzisław Kręcina?

Zdzisław Kręcina: Oczywiście. Owszem, udostępniam firmie mój profil na treści reklamowe. Ale wpisy merytoryczne – komentarze, opinie – są w pełni prywatne, odzwierciedlające moje zdanie. Nie jestem podatny na czyjeś sugestie. Powiem więcej: bardzo polubiłem taką formę jedno-, dwu zdaniowej oceny niektórych wydarzeń, postaw, ludzi. Wcześniej mnie te nowinki nie interesowały, teraz z przyjemnością korzystam z FB i TT.

Dowiadujemy się również, że ‘posada’ ambasadora LV Bet zabrania mu pracy w klubie sportowym.

Cały wywiad można znaleźć na: sportdziennik

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *