William Hill wprowadza czystą energię i inicjatywy kobiecych liderów

William Hill

William Hill ogłosił dwie nowe inicjatywy w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR), w tym przeniesienie całego zaopatrzenia w energię elektryczną w Wielkiej Brytanii na energię odnawialną oraz uruchomienie programu szkoleniowego IT, którego celem jest rozwój kobiet liderów w dziedzinie technologii.

Operator zmienił dostawę energii elektrycznej w Wielkiej Brytanii na dostawcę energii Total Gas & Power, przechodząc z polegania na elektryczności sieciowej na w 100% odnawialną, zieloną energię ze źródeł, w tym wiatru, słońca i energii wodnej.

Przechodząc na dostawę Pure Green firmy Total Gas & Power, operator powiedział, że spodziewa się zaoszczędzić około 61 500 ton dwutlenku węgla w ciągu trzyletniego kontraktu, co odpowiada zużyciu 38 000 samochodów w Wielkiej Brytanii.

Operator powiedział, że inicjatywa jest jedną z wielu, dzięki czemu może stać się bardziej ekologiczna i mniej emisyjna. Dalsze inicjatywy obejmują pełne wdrożenie inteligentnych liczników w całej sieci detalicznej, co, jak twierdzi, doprowadzi do zwiększonej redukcji emisji CO2 w przyszłości.

Charytatywne ramię operatora, William Hill Foundation, również uruchomiło nowy program w Polsce, skupiający się na rozwoju przyszłych liderek w dziedzinie technologii.

Program Lead IT Lady, którego siedziba znajduje się w krakowskim biurze operatora, ma na celu rozwiązanie problemu luki płciowej wśród liderów w branży, oferując uczestnikom możliwość doskonalenia umiejętności poprzez serię modułów szkoleniowych prowadzonych przez ekspertów.

Program zawiera moduł, który umożliwia uczestnikom prowadzenie indywidualnych projektów cyfrowych wspierających organizacje non-profit w społeczności lokalnej, w tym tworzenie aplikacji mobilnych.

Obecnie w programie jest 14 uczestników, w tym trzech wewnętrznych przedstawicieli z krakowskich zespołów William Hill.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.