Valencia – Real Madryt, 08/01, godz: 20:00, stadion: King Abdullah Sports City

Valencia jest obecnie w świetnej formie. Zagrają jednak przeciwko drużynie Realu Madryt, która nie doznała porażki od połowy października, we wszystkich rozgrywkach. Tym samym liczę na ekscytujące dziewięćdziesiąt minut w środę.

Ich poprzedni pojedynek zakończył się remisem 1-1, niemniej Real Madryt zanotował sześć zwycięstw w poprzednich piętnastu starciach, a Valencia tylko trzy. Co jednak warte uwagi, tylko w jednym z ostatnich dziesięciu spotkań bezpośrednich, obie drużyny nie zdołały strzelić bramki, a w trzech z ostatnich pięciu starć, padło ponad 2.5 gola.

Ponadto Real Madryt wygrał z czystym kontem zaledwie dwa razy w ciągu ostatnich sześciu spotkań we wszystkich rozgrywkach. Biorąc to pod uwagę, oraz że Valencia również nie przegrała dwóch ostatnich spotkań z tym przeciwnikiem, liczę na to, że podopieczni Alberta Celadesa znajdzie drogę do siatki Los Blancos w tym tygodniu.