STS partnerem Sandecji

Z przyjemnością informujemy, że lider branży bukmacherskiej w Polsce, firma STS została partnerem klubu Sandecja Nowy Sącz.

 

Podpisana umowa obejmuje ekspozycję logotypu bukmachera w oficjalnych serwisach klubu oraz możliwość organizacji wspólnych akcji dla kibiców. Ponadto oba podmioty będą też współpracować w mediach społecznościowych.

 

 Zawarcie umowy z największym w Polsce legalnym bukmacherem jest dla nas kolejnym krokiem w kierunku budowy marki Sandecji. Firma STS dała się poznać jako bardzo dobry partner do współpracy, który wielokrotnie działał na rzecz sportu w naszym kraju. Będąc oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski oraz kilku uznanych marek w piłkarskim środowisku, firma STS pokazała, jak ważna jest dla nich współpraca z kibicami, poprzez organizację wielu aktywacji. Chcemy podziękować za zaufanie i wierzymy w to, że nasza kooperacja będzie efektem wielu sukcesów – powiedział prokurent Sandecji, Miłosz Jańczyk.

 

Bukmacher to największy prywatny podmiot na rynku sponsoringu, który aktywnie angażuje się we wspieranie polskiego sportu. Firma STS to oficjalny sponsor reprezentacji Polski, Jagielloni Białystok i Lecha Poznań, oraz oficjalny bukmacher Cracovii, Górnika Zabrze, Pogoni Szczecin, a także Zagłębia Lubin.

 

Cieszymy się z zapoczątkowanej współpracy i mamy nadzieję, że będzie ona pasmem samych sukcesów z korzyścią dla obu stron.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.