Siatkówka, Liga Narodów, Polska – Kanada, 16/06/2019, godz: 13:00

W zbliżającym się meczu Ligi Narodów, reprezentacja Polski zmierzy się z Kanadą. Polacy głęboko wierzą, na utrzymanie fantastycznej serii meczów przeciwko tej drużynie. Czy to im się uda?

Kadra Polski, po fantastycznym spotkaniu rozegranym z reprezentacją Iranu, doznała jednak porażki 3:2. Co więcej, pomimo napiętej sytuacji pomiędzy obiema ekipami, podczas meczu nie dochodziło do żadnych przepychanek. Co więcej, zawodnicy obu ekip dużo ze sobą rozmawiali, ale w spokojnym tonie.

Przejdźmy jednak do meczu z Kanadą. Polska jest niepokonana w meczach z Kanadą na najwyższym szczeblu światowym (Liga Narodów Siatkówki FIVB, Igrzyska Olimpijskie, Mistrzostwa Świata, Puchar Świata, Liga Światowa i Grand Champions Cup). Polacy odnotowali 12 zwycięstw z rzędu.

Nasza kadra straciła tylko pięć setów w 12 spotkaniach na poziomie światowym z Kanadą, wszystkie wygrywając 3-1. Z kolei reprezentacja Kanady, może po raz pierwszy przegrać cztery kolejne mecze Ligi Narodów, co może jednak dodatkowo zmotywować . Stawiałbym zatem na kolejne „statystyczne” zwycięstwo Polaków w tym starciu.

Typy:

„Kanada wygra seta – TAK” – @1.48

„Handicap setowy 0:1.5 – Polska” – @1.55

Typer: PK (forBET)

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *