Premiership, Celtic – Kilmarnock, 27 kwiecień 2019, godzina 13:30

Gospodarze byli dominującą siłą w historii pojedynków z „Killie”. Wygrali 32, zremisowali 9 i przegrali tylko 2 z 43 starć z Kilmarnock. Co czeka nas tym razem?

Piłkarze Celticu są zdecydowanymi faworytami przeciwko każdej drużynie w lidze, zwłaszcza gdy grają własnym stadionie. Celtic ma brutalny rekord spotkań przed własną publicznością, wynoszący 15 zwycięstw i 2 remisy w 17 meczach ligowych w tym sezonie. Zdobyli 43 punkty i stracili tylko 6 bramek w tym czasie i możemy spodziewać się, że „Killie” będzie walczyć o stworzenie jakiegokolwiek zagrożenia pod bramką gospodarzy w pierwszym meczu w sobotnie popołudnie.

Piłkarze gości nie znaleźli drogi do siatki w dwóch z trzech ostatnich ligowych starć. Wygrali tylko jedną z ostatnich siedmiu gier na wyjeździe, zdobywając po drodze nie więcej niż dwie bramki.

Zakładając w tym spotkaniu wygraną gospodarzy do zera – postawimy, że piłkarze gospodarzy zachowają czyste konto. Dla odważniejszych – zakład, że Celtic wygra pierwszą połowę jak i cały mecz.

Typ:

„Celtic Glasgow wygra do zera” – @1.86

„Wynik do przerwy/Wynik końcowy – 1/1” – @1.66

Typer: Piotryna (forBET)

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *