Największa wypłata w historii Sportsbet.io

Wiodący Bitcoinowy bukmacher Sportsbet.io pokazał swoją wartość dzięki ostatnio wypłaconej wygranej.

Niedawno wprowadzona funkcja „cashout” okazała się bardzo przyjazna dla użytkownika. Dzięki niej bukmacher Sportsbet.io zanotował najwyższą w historii zrealizowaną wypłatę. Szczęśliwemu graczowi, który wydawał się wielkim fanem tenisa, udało się poprawnie wytypować kupon akumulowany z dziesięcioma zdarzeniami. Po rozliczeniu owego kuponu, użytkownik mógł poczuć się bardziej niż tylko zadowolony. Dziewięć meczów na kuponie, które wytypował użytkownik, zakończyło się zwycięstwem, natomiast w ostatnim zdarzeniu, które było nieco „zdradliwe” klient zastosował nową opcję „cashout”. Tym samym pozwoliło mu to na osiągnięcie tak dużej wygranej.

Decyzja o skorzystaniu z opcji „cashout” była mądra ze względu na porażkę jednego z faworytów 6:4, 6:0 (która spowodowałaby, że kupon byłby przegrany).

Tym samym gracz mógł cieszyć się rekordową wygraną w kwocie 10 BTC (65 000 €). „Ten multibet miał ogromne szczęście, ponieważ nigdy nie jest łatwo trafić 10 zdarzeń na kuponie. Założyłbym się, że to żart, ale tak się stało ”- skomentował miłośnik tenisa.

Opracowane na podstawie bettingwell.com

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *