Niewiarygodne wygrane u buka.

Największe wygrane zanotowane w historii zakładów bukmacherskich rzadko należą do profesjonalnych typerów. Ci gracze nie pozwalają emocjom przejąć kontroli nad obstawianiem, a obłęd i lekkomyślność nie są im znane. Nie są skłonni zarabiać zbyt wiele, ważniejsza jest regularność, a powiedzenie „ziarnko do ziarnka” zostało udowodnione na ich przykładzie.

Jak pokazała wielokrotnie historia, rekordowe wygrane u bukmacherów zwykle pochodzą od kompletnych szaleńców, którzy stracili zdrowy rozsądek sięgając do portfela, lub po prostu amatorów, którzy przypadkowo znaleźli się u bukmachera. Kilka przykładów poniżej…

Szalony typer obstawia 4 bramki Mali w 11 minut… i bingo!

Rok 2011, Puchar Narodów Afryki. Mecz Angoli z Mali. Jest 79. minuta. Angola prowadzi z Mali 4:0, a jej zagorzali fani świętują na trybunach łatwe zwycięstwo. Nikt z pewnością nie spodziewa się innego wyniku niż zwycięstwo Angoli. Inne spojrzenie na wydarzenia w tym meczu miał nieznany do tej pory szalony typer. Postanawia postawić zakład za 5 funtów na remis Mali! Jak myślicie co się stało? Oczywiście Mali znajduje drogę do siatki w 79, 88, 93 i 94 minucie, co staje się jednym z najwybitniejszych powrotów w historii piłki nożnej, a owy szaleniec zgarnia ni mniej ni więcej 5000 funtów!!!

Gracz otrzymuje doskonały prezent urodzinowy.

Rok 2008, Yorkshire, Anglia. W dniu swoich 60. urodzin Fred Craggs stawia zakład na wyścigi konne, ale nie tak jest zwykłe. O nieee! Stawia zaledwie 60 pensów w następujący sposób, ponieważ nie interesuje się sportem i wyścigami konnymi:

  1. Kryterium – najwyższy kurs
  2. Kryterium – nazwa konia oznacza wysoki wynik

Klient składa kupon z ośmioma końmi, wśród których są takie nazwy jak: A Dream Come True & Isn’t That Lucky! Krótko mówiąc, po zakończeniu wszystkich gonitw, sposobu w jaki je przewidział, inwestując zaledwie 60 pensów pokonuje bukmachera równowartość miliona funtów! Niezwykle ciężko o taki prezent, nieprawdaż?

Więcej przykładów przybliżymy wkrótce…

Śledźcie naszą stronę.

Opracowane na podstawie bettingwell.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.