Legia – Górnik, 09/11, godz: 17:30, stadion: Stadion Miejski

Zarówno pod koniec ubiegłego wieku, jak i parę lat temu, spotkania pomiędzy Legią Warszawa, a Górnikiem Zabrze elektryzowały świat piłkarski w Polsce.

Powodem oczywiście była bardzo bogata historia spotkań bezpośrednich, triumfów w Ekstraklasie jak i sukcesów obu ekip w europejskich pucharach. W chwili obecnej, obie ekipy przeżywają pewnego rodzaju kryzys. Legia w ubiegłym sezonie oddała Mistrza Polski Piastowi, a Górnik jeszcze niedawno był beniaminkiem Ekstraklasy.

W zbliżającym się spotkaniu to Legia jest dość zdecydowanym faworytem, ponieważ zarówno pozycja w tabeli, jak i forma  jaką dysponują Legioniści, a także atut własnego boiska przemawia na ich korzyść. Natomiast Górnik jest w grupie drużyn, które będą walczyły o utrzymanie w Ekstraklasie.

Skupmy się jednak na strzelanych bramkach, ponieważ w 4 z 5 ostatnich spotkań Górnika, obie drużyny znajdowały drogę do bramki, a we wszystkich pięciu padły równo dwie bramki. Z kolei w pięciu poprzednich spotkaniach Legii padło aż 18 goli. Tym samym postawiłbym na wygraną Legii oraz że padnie więcej niż 2.5 bramki.

Typ:

„1” – @1.52

„Powyżej 2.5 bramki” – @1.83

Typer: PK (forBET)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.