Legenda AC Milan otworzy konferencje Betting of Football 2019

Legendarny główny obrońca AC Milan i Włoch, Franco Baresi, został potwierdzony jako gwiazda, która otworzy w tym miesiącu konferencję Betting on Football.

To dobrze, że szósta edycja wydarzenia, która odbędzie się na Stamford Bridge Chelsea w dniach 19-22 marca, otworzy Baresi – piłkarz występujący dla AC Milan, odznaczony takim wyróżnieniem, że gdy przeszedł na emeryturę klub zablokował koszulkę z numerem sześć.

W latach 1977-1997 Baresi rozegrał 531 meczów dla Rossoneri, jako kapitan klubu w 15 z 20 sezonów. Jego koszula numer sześć została wycofana po jego ostatnim sezonie w 1997 roku, a on sam został wybrany jako Player of the Century zaledwie dwa lata później.

Z Milanem wywalczył trzy tytuły UEFA Champions League, sześć tytułów Serie A, cztery tytuły Supercoppa Italiana, dwa Superpuchar Europy i dwa Puchary Interkontynentalne, a wraz z reprezentacją Włoch wygrał Puchar Świata FIFA w 1982 roku.

Baresi przedstawi „opinię kapitana” na temat przywództwa w sporcie – podczas oficjalnego otwarcia na torze Leadership and Vision w środę 20 marca i odpowie na dalsze pytania przygotowane przez dyrektora ds. rozwoju biznesu SBC Jaapa Kalmy.

Istnieje wyraźna synergia między piłkarzem a jego rozmówcą, od stycznia 2014 r. Kalma spędził ponad trzy i pół roku jako dyrektor ds. handlowych w AC Milan. Drugim najbardziej udanym okresem był pobyt w jednym z największych klubów europejskich – Real Madryt – gdzie był odpowiedzialny za marketing, dochody komercyjne i globalny rozwój.

Kalma powiedział:

„W mojej poprzedniej roli jako Chief Commercial Officer w AC Milan, ściśle współpracowałem z Franco Baresim – prawdziwym liderem i legendą w świecie piłki nożnej. Był to łatwy wybór, gdy rozmawialiśmy o tym, kto będzie idealnym kandydatem do otwarcia konferencji na temat zakładów na piłkę nożną, która rozpoczyna się od ścieżki przywództwa. Il Capitano, Barsei, jest liderem pokolenia i przyniósł chwałę i honor AC Milanowi. „

Baresi dodał:

„Jestem bardzo zaszczycony mogąc zostać poproszonym o otwarcie tej konferencji Betting on Football 2019. Mam nadzieję, że mogę wykorzystać moje doświadczenie w okresie pobytu w AC Milan i reprezentacji Włoch, aby dostarczyć przydatnych informacji dla liderów branży bukmacherskiej, z których wielu obecnie stoją w obliczu niepewnej przyszłości – szczególnie w moim rodzinnym kraju. „

Nazwany przez Pelé jednym z 125 najlepszych żyjących piłkarzy podczas ceremonii wręczenia stypendium FIFA w 2004 roku, Baresi został wprowadzony do Włoskiej Galerii Sław Piłkarskich w 2013 roku.

Betting on Football odbędą się w dniach 19-22 marca i są jedyną konferencją branżową, która skupia decydentów z międzynarodowych operatorów w celu rozwiązania ostatnich problemów i możliwości w branży zakładów sportowych. Stamford Bridge stanowi idealne miejsce spotkania dla 200 ekspertów w 40 sesjach, w tym na wysokim poziomie biznesowym i możliwości networkingu dla kluczowych dostawców, czołowych afiliantów oraz klubów i organizacji sportowych. Jest to doskonałe miejsce i czas, aby spotkać się z większością operatorów.

Aby uzyskać bilety na tą imprezę i uzyskać więcej informacji na temat tego wydarzenia, odwiedź stronę Betting on Football.

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Archiwa