Lechia Gdańsk – Piast Gliwice

Typy na mecz:

„1” – @2.38 (Betclic)  

„Obie drużyny strzelą bramkę” – @1.75 (Betclic)

Data: 14/02/2020

Godzina: 20:30

Stadion: Stadion Energa Gdańsk

Drugim spotkaniem 22 kolejki piłkarskiej Ekstraklasy będzie pojedynek rozgrywany pomiędzy ubiegłorocznym Mistrzem Polski, a Lechią Gdańsk.

Lechia Gdańsk w ostatnich meczach ligowych wypracowała mieszany zestaw wyników, 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Do tej pory zdobyli 31 punktów i obecnie zajmują 7 miejsce, zaledwie 3 punkty za najbliższym rywalem. Mimo to, wyniki te nie brzmią tak źle. Ponieważ zakończyli poprzedni sezon na trzecim miejscu, więc mają nadzieję na zajęcie wyższego miejsca w tabeli niż obecne. Lechia strzeliła 5 bramek i straciła 8 goli w ostatnich 5 meczach ligowych, więc spodziewam się, że tym razem też strzelą.

Piast Gliwice wypadł nieco gorzej od rywala, w ostatnich spotkaniach ligowych zanotował 2 zwycięstwa i 3 porażki. Podobnie jak ich przeciwnik, spisali się znacznie lepiej w ubiegłym sezonie, ale co gorsza, są broniącym mistrzem, a teraz zajmują 6 miejsce w tabeli, mając 7 punktów straty do lidera.

W ostatnich pięciu starciach bezpośrednich, 3 zwycięstwa powędrowały do Lechii, 1 do Piasta, a w jednym zanotowano remis.

Typy na mecz: „1” – @2.38 (Betclic) | „Obie drużyny strzelą bramkę” – @1.75 (Betclic)

Typer: PK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.