Jednak Piast mistrzem? Rekordowe kursy

Piast Gliwice

Runda finałowa sezonu 2018/19 piłkarskiej Ekstraklasy przynosi sporo niespodzianek. Faworyzowana Legia Warszawa nie wygrała dwóch meczów z rzędu i straciła pozycję lidera na rzecz Piasta. Kilka miesięcy temu nikt nie brał tej drużyny poważnie jako kandydata do tytułu, a teraz podopieczni Waldemara Fornalika mają wszystko pod kontrolą.

Stawiając przed sezonem, że Piast Gliwice zdobędzie mistrzostwo Polski, można było się nieźle obłowić. Kurs na podopiecznych Waldemara Fornalika w lipcu 2018 wynosił… 200 do 1! Ile dziś można zarobić, stawiając u legalnego bukmachera TOTALbet na tytuł ekipy z Gliwic?

Jeśli gliwiczanie wygrają dwa ostatnie spotkania (z Pogonią i Lechem), nic nie zabierze im sukcesu. Dziś kurs na mistrzostwo Piasta wynosi w TOTALbet 1.65. Ale jeszcze w kwietniu było to 30 do 1, a przed sezonem 200 do 1! Przypomina to trochę sytuację z Leicester, które zdobyło mistrzostwo Anglii w sezonie 2015/16, a kursy na to wynosiły aż 5000:1!

[quote style=”1″ author=””]Żaden z naszych klientów nie postawił przed sezonem na mistrzostwo Piasta, ale są tacy, którzy zainwestowali większe kwoty w drużynę z Gliwic przed rozpoczęciem rundy finałowej. Kilkanaście osób może mieć powody do świętowania na koniec sezonu, bo kursu 30.00 nie trafia się co dzień – zdradza analityk sportowy TOTALbet Arkadiusz Ciołek.[/quote]

Mimo wszystko, nie powinno się jeszcze wieszać złotych medali piłkarzom Piasta. Ostatniego słowa nie powiedziała Legia, teoretyczne szanse wciąż ma Lechia. Jak wyglądają kursy przed decydującym tygodniem Ekstraklasy? Przypominamy, że 36. kolejka zostanie rozegrana w poniedziałek i wtorek (grupa spadkowa) oraz środę (grupa mistrzowska). Finał sezonu już w sobotę i niedzielę.

Kursy na mistrzostwo Polski przed 36. kolejką:

Piast – 1.65

Legia – 2.30

Lechia –80.00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *