Fortuna z bonusem

Z okazji startu Ekstraklasy Fortuna rusza z cyklem promocji pod wspólną nazwą Fortuna z Bonusem.

W najbliższy weekend dla graczy dostępne będą następujące promocje:

  • Ekstraklasowa Dokładka – czyli bonus od wygranej.

Aby wziąć w niej udział należy zawrzeć kupon na kwotę min. 10 zł, z co najmniej 3 zdarzeniami na kuponie, w tym min. 1 zdarzenie musi być związane z I kolejką piłkarskiej Ekstraklasy. Wszyscy gracze, których kupony okażą się wygrane otrzymają 10 zł bonusu (w punktach FKP). Czas trwania promocji: 19.07 – 21.07.2019.

Więcej szczegółów: https://www.efortuna.pl/pl/fortuna_z_bonusem/Dokladka.html

  • Ekstraklasowe TOP10 – czyli ranking graczy z najwyższymi kursami

Aby wziąć w niej udział należy zawrzeć kupon z jak najwyższym kursem całkowitym, bez względu stawkę. Kupon musi zawierać min. 1 zdarzenie związane z dowolnym meczem I kolejki Ekstraklasy. Dziesięciu graczy, których kupon zwycięski będzie miał najwyższy kurs całkowity otrzyma kartę do Empiku o wartości 500 zł. Czas trwania promocji: 19.07 – 21.07.2019.

Więcej szczegółów: https://www.efortuna.pl/pl/fortuna_z_bonusem/TOP.html

  • Piłkarskie Happy Hours – bonus zwiększający wygraną o 14%

Dobrze znana wielu promocja Happy Hours obowiązuje przez cały sezon Ekstraklasy w każdy piątek między 17 a 18. Aby z niej skorzystać wystarczy dodać bonus kursowy „Happy Hours” do kuponu zawierającego dowolne zdarzenia z piłkarskiej oferty prematch. Min. stawka kuponu: 20 zł.

Szczegóły: https://www.efortuna.pl/pl/fortuna_z_bonusem/Happy_Hours.html

  • Ekspert + – bonus do 50 000 zł

Aby wziąć udział w promocji należy wytypować 8 meczów I kolejki Ekstraklasy za min. 10 zł. Jeżeli wszystkie mecze na obstawionym kuponie okażą się poprawnie wytypowane oprócz wygranej gracz otrzymuje bonus.  W przypadku, gdy więcej niż jeden gracz trafi Eksperta+ bonus zostanie rozdzielony pomiędzy wszystkie wygrane kupony proporcjonalnie do wkładu.

Szczegóły: https://www.efortuna.pl/pl/fortuna_klub/aktualne_promocje_online/wiadomosci/ekspert_50000.html

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.