Forbet uruchomił sieć stacjonarnych punktów!

Bukmacher dotychczas oferował zakłady jedynie w internecie. Od teraz można obstawiać również w dziewięciu lokalizacjach stacjonarnych. Punkty forBET mają wyróżniać specjalne terminale do zawierania zakładów i nocne godziny funkcjonowania.

Bukmacher forBET licencję na przyjmowanie zakładów w stacjonarnych punktach otrzymał od Ministerstwa Finansów w kwietniu bieżącego roku. Uruchomiona właśnie sieć punktów jest na razie skromna, ale ma być rozszerzana z każdym miesiącem.

[quote style=”1″ ]„Nie musicie zakładać konta, podawać żadnych swoich danych – wystarczy wejść i rozpocząć legalną grę! Czekają na Was zakłady przedmeczowe, na żywo, a także – szczególnie polecane przez nas – sporty wirtualne!” [/quote]– informuje bukmacher na swojej stronie internetowej.

Punkty forBET mogą się wyróżnić godzinami otwarcia. Lokalizacja w Warszawie będzie czynna w piątki i w soboty do 4:00 w nocy! Jeszcze dłużej otwarty będzie lokal w Elblągu.

Do tej pory na rynku zakładów stacjonarnych konkurowały ze sobą STS, Fortuna (największa liczba punktów), Totolotek, Milenium, Etoto, Superbet i LV Bet. Ostatnia z wymienionych firm również powszechnie oferuje klientom usługę korzystania ze specjalnych terminali. Pozostałe marki nie wprowadziły tego rozwiązania do wszystkich swoich lokali. STS postawił na przykład na tablety.

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *