Betway walczy z korupcją w sporcie

Betway ogłosił wspólny projekt z Federacją Profesjonalnych Zawodników (PPF) w ramach promowania uczciwości bukmacherskiej w brytyjskim sporcie.

Operator gier hazardowych online będzie współpracował z PPF, tworząc serię krótkich filmów, aby podkreślić znaczenie uczciwości i niebezpieczeństw, jakie hazard może przynieść zawodowym sportowcom.

W oparciu o format pytań i odpowiedzi nowe filmy koncentrują się na kluczowych kwestiach, takich jak obstawianie zakładów, ustawianie meczów i przekazywanie informacji wewnętrznych.

Filmy będą również pokazywać ciągłe starania zarówno w branży sportowej, jak i bukmacherskiej w walce z korupcją. Różne stowarzyszenia graczy i eksperci ds. Uczciwości sportowej znajdą się w serii.

Anthony Werkman, dyrektor generalny Betway, powiedział:

„Nasze wsparcie dla PPF jest niezwykle ważną częścią naszej szerszej pracy w dziedzinie uczciwości sportowej i edukacji zawodników wokół hazardu. Nasze cele są zbieżne z celami PPF, ponieważ chcemy czystego, konkurencyjnego i ostatecznie zdrowego środowiska, w którym nasi klienci mogą sprawdzić swoją wiedzę. Według nas te filmy pomogą zapewnić, że zarówno gracze, jak i klienci Betway będą rywalizować i grać wyłącznie z miłości do sportu. ”

Betway nawiązał silne kontakty ze światem sportu zawodowego dzięki wielu umowom sponsorskim.

Operator niedawno zawarł umowę, aby zostać głównym sponsorem włoskiego klubu AS Roma, pomimo nowego zakazu reklamy hazardu w tym kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Archiwa