ForBET sponsorem dwóch klubów żużlowych

Po PlusLidze siatkówki i czterech drużynach piłkarskich przyszedł czas na kolejne dyscypliny i nawiązanie współpracy z klubami żużlowymi. W nadchodzącym sezonie PGE Ekstraligi oraz Nice Polskiej Ligi Żużlowej kluby Włókniarz Vitroszlif Crossfit Częstochowa oraz Stal Rzeszów będą wspierane przez markę ForBET.

W przypadku Stali Rzeszów umowa została podpisana na sezon 2017 trwający od kwietnia do października. Ze względu na jej dwupoziomową budowę obie strony nie ujawniają szczegółów. W ramach zapisów kontraktu klub otrzymywać będzie ustaloną stała kwotę oraz stawkę uzależnioną od ilości kibiców Stali Rzeszów, którzy zostaną klientami firmy oraz od zakładów, jakie będą oni zawierać. Wkrótce na witrynie internetowej klubu pojawi się link, przez który fani Stali mogli będą rejestrować się na stronie Sponsora.

– „Czarny sport” od zawsze fascynował ogromną rzeszę ludzi w naszym kraju. Warkot motorów i zapach metanolu – to jest właśnie żużel. Promowanie takiego sportu to szlachetna inicjatywa, w którą warto się angażować. Dlatego właśnie postanowiliśmy rozpocząć współpracę ze Stalą Rzeszów, drużyną o wieloletniej tradycji, posiadającą licznych i wiernych kibicówpowiedział Robert Grzeszczyk, Prezes ForBET Wierzymy, że nasze wsparcie przyczyni się do dalszego rozwoju klubu i pomoże osiągać wyniki, na które czekają wszyscy kibicedodał prezes Grzeszczyk.

Dzisiejszy dzień jest bardzo ważny dla naszego klubu. Zyskaliśmy wsparcie silnego sponsora, które jest dla nas dodatkową motywacją. Chcemy aby znów Stal wróciła na należne jej miejsce w Ekstralidze i właśnie umowa z ForBET ma pomóc nam w realizacji tego celupowiedział Andrzej Łabudzki, Prezes Speedway Stal Rzeszów S.A. – Cieszymy się z podpisanej umowy i mamy nadzieję, że wspólnie będziemy mogli świętować wiele sukcesów indywidualnych i drużynowychdodał prezes Łabudzki.

Od kilku miesięcy wiążemy się umowami sponsoringowymi z lokalnymi drużynami sportowymi. Pozwala to nam na budowanie więzi z kibicami i lokalnymi społecznościami. Chcemy razem z naszymi sportowcami świętować sukcesy i awanse, a kiedy tego potrzeba wspierać ich w walce o wyznaczone celetłumaczy Piotr Sienkiewicz, Dyrektor ds. Marketingu ForBETNasza strategia pozwala na włączenie się kibiców we wsparcie swoich drużyn. Dzięki nowemu sponsorowi klubu zyskuje tak naprawdę każdy jego kibic na czym nam najbardziej zależałododaje Piotr Sienkiewicz.

Umowa z Włókniarzem Vitroszlif Crossfit Częstochowa została podpisana na sezon 2017, trwający od kwietnia do października. Strony nie ujawniają jej wysokości ze względu na podwójną budowę kontraktu. Sponsor w ramach zobowiązań będzie przekazywał na rzecz klubu stałą kwotę pieniężną oraz dodatkową pulę uzależnioną od ilości kibiców Włókniarza Vitroszlif Crossfit Częstochowa, którzy zostaną klientami ForBET oraz od zakładów, jakie będą zawierać. Po podpisaniu umowy na stronie internetowej klubu umieszczony zostanie specjalny link, przez który kibice będą mogli rejestrować się na stronie Sponsora.

Mało który sport w Polsce powoduje takie emocje jak speedway. W wielu miastach żużel  jest wielbiony, a kibice nie wyobrażają sobie weekendu bez meczu swojej drużyny. Dlatego właśnie postanowiliśmy związać się umową z 4-krotnym mistrzem Polski jakim jest Włókniarz Częstochowapowiedział Robert Grzeszczyk, Prezes ForBET Umowa z utytułowaną drużyną występującą w najwyższej klasie rozgrywkowej to kolejny krok w realizacji naszej strategii sponsoringowej. Jako firma chcemy współpracować z klubami walczącymi o najwyższe cele i takim w naszej opinii jest właśnie Włókniarz. Jestem przekonany, że dzięki naszemu wsparciu będziemy mogli razem świętować wielkie sukcesydodał prezes Grzeszczyk.

Partnerstwo to klucz do stabilności finansowej klubu, a to wymiernie przekłada się na osiągane wyniki. Istotną rzeczą jest również pogłębianie współpracy, a w przypadku umowy z zakładami bukmacherskim ForBET mamy inicjatywy wiążące nasze marki. Najlepszym przykładem jest kwota przekazywana od zakładów zawieranych przez naszych kibicówpowiedział Michał Świącik, Prezes Włókniarza Vitroszlif Crossfit CzęstochowaMam nadzieję, że w tym roku dzięki wsparciu jakie otrzymaliśmy i ciężkiej pracy osiągniemy założone cele, czego sobie, naszemu sponsorowi  i wszystkim naszym sympatykom serdecznie życzędodał prezes Świącik.

W ramach podpisanych umów emblematy zakładów bukmacherskich ForBET pojawią się na stadionowych banerach, w parku maszyn oraz w programach meczowych i social mediach klubów.

Źródło: Materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.