Derby – Millwall, 20 luty 2019,godzina 20:45

Derby County w najbliższym spotkaniu gościć będą na własnym stadionie drużynę Millwall, z nadzieją na awans na miejsce zapewniające udział w fazie play-off.

Drużyna gospodarzy jest ogromnym faworytem do tego spotkania. Derby przegrało zaledwie trzykrotnie w ostatnich 16 meczach, a tylko dwa razy w ostatnich 19 spotkaniach rozgrywanych na własnym stadionie. Mają też serię siedmiu meczów bez porażki w domu. Dodatkowo zespół strzelił dwie lub więcej bramek w trzech ostatnich meczach u siebie z rzędu.

Millwall wręcz przeciwnie, ma tylko dwie wygrane w ostatnich 17 meczach wyjazdowych. Jeden był przeciwko ostatniej drużynie w tabeli, a drugi był w meczu Pucharu Anglii przeciwko drużynie League One AFC Wimbledon.

Co więcej, zespół nie zdobył gola w pięciu z sześciu ostatnich wizyt na tym stadionie i siedmiu z ośmiu ostatnich. Dodatkowo, od 2004 roku zanotowali tylko jedną wygraną na Pride Park.

Biorąc to wszystko pod uwagę, myślę, że zespół gospodarzy będzie dominował w całym spotkaniu przez pełne dziewięćdziesiąt minut.

Typy:

1 połowa „1” – @2.55

„Derby strzeli gola w 1. połowie” – @1.80

TYPER: PK z forBET

 

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *