ComeOn wróci do Polski jako PZBuk?

Jedni wychodzą, a drudzy wchodzą. Jak na razie tylko nieoficjalnie, ale wiele wskazuje na to, że niedługo na polskim rynku jako legalny bukmacher zacznie funkcjonować PZBuk, czyli Polskie Zakłady Bukmacherskie, którego właścicielem jest Co-Gaming Limited (marką tej grupy jest właśnie ComeOn).

Informacja o tym podmiocie funkcjonuje w sieci już od kilku dni a podał ją serwis Betting Expert. Przypomnijmy, że marka ComeOn z dniem 1 kwietnia zamyka wszystkie usługi dla polskich użytkowników. Gracze bukmacherscy nie mogli korzystać z usług ComeOn już od zeszłego roku.

Copzbuk w takim razie wiemy o PZBuk? Firma swoją siedzibę posiada na Malcie (tam, gdzie z resztą większość firm hazardowych, niemal bezpośrednim sąsiadem PZBuk jest m.in. Betsson Group). Kiedy należy spodziewać się licencji na zakłady online dla podmiotu od Ministerstwa Finansów? Tego nie wiemy, ale już od kilku miesięcy docierały do nas informacje, że Comeon może starać się o licencję na prowadzenie zakładów bukmacherskich w Polsce. Jak na razie firma oficjalnie nie potwierdziła starań, więc musimy poczekać na to, by stwierdzić, że informacja o PZBuk jest w 100% prawdziwa.

O oficjalnych stanowiskach bukmacherów w sprawie nowej ustawy hazardowej piszemy tutaj. W tym miejscu możemy sobie jednak pozwolić na pewne domysły. BetClic i Expekt cały czas utrzymują, że firma stara się o uzyskanie licencji na działanie w Polsce (o czym już informowaliśmy), takie pogłoski w ostatnich dniach pojawiły się również w kontekście Bet-at-home.

My możemy potwierdzić, że już wiemy o kolejnym podmiocie, który w perspektywie kilku miesięcy (a może szybciej niż się spodziewamy) pojawi się na rynku polskim, również w obszarze punktów stacjonarnych. Bardzo chcielibyśmy Wam zdradzić nazwę tego bukmachera, ale niestety jeszcze nie możemy. Na razie cicho sza! 🙂

About Author

1 thought on “ComeOn wróci do Polski jako PZBuk?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *