Koniec zakładów bukmacherskich w ComeOn!

W dniu dzisiejszym na stronie głównej bukmachera ComeOn ukazał się następujący komunikat:

„W świetle zaistniałej sytuacji prawnej ComeOn.com zmuszony jest z dniem 17.02.2016 zaprzestać oferowania zakładów sportowych dla rezydentów Polski. Jednocześnie zapraszamy do skorzystania z naszego kasyna i pokera, które pozostają dostępne bez ograniczeń dla wszystkich naszych klientów.

Wszystkie otwarte zakłady zostaną rozliczone według normalnych zasad a wygrane wypłacone na konto graczy. Wszystkie aktywne bonusy zostaną zmodyfikowane, aby możliwe było ich uwolnienie w kasynie. Gracze, mogą w każdej chwili anulować bonusy i wypłacić swoje środki. Historia zakładów dostępna będzie na życzenie w dziale obsługi klienta. Jednocześnie zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej przywrócić funkcjonalność zakładów sportowych dla naszych klientów z Polski.”

Przypomnijmy, że w listopadzie ubiegłego roku sąd nakazał CoGaming Ltd. z siedzibą na Malcie zablokowanie możliwości zawierania zakładów na stronie internetowej użytkownikom logującym się z terytorium Polski w wyniku pozwu złożonego przez Fortuna online zakłady bukmacherskie.

2 thoughts on “Koniec zakładów bukmacherskich w ComeOn!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.