Championship, Leeds – Aston Villa, 28 kwiecień 2019, godzina 13:00

Leeds przegrało trzy z ostatnich pięciu meczów i cztery z ostatnich siedmiu. W domu doznali porażki dwóch z czterech poprzednio rozgrywanych spotkań. Jak tym razem spiszą się piłkarze Marcelo Bielsy?

W tym samym okresie zawodnicy Aston Villa wygrali dziesięć ostatnich spotkań z rzędu, a poprzednie pięć na wyjeździe. Byli najlepszą drużyną w lidze przez ostatnie dziesięć dni meczowych. Zespół strzelił dwa lub więcej goli w ośmiu z ostatnich dziesięciu spotkań, i w czterech z ostatnich pięciu w roli gości.

Biorąc pod uwagę trzy z ostatnich czterech spotkań bezpośrednich i cztery z ostatnich siedmiu, mamy ciekawą statystykę – otóż w tych zdarzeniach obie drużyny znajdowały drogę do siatki. A ponieważ to zdarzenie ma ogromne znaczenie dla przyszłości tych zespołów, liczymy że zaprezentują kawał zaciętej walki dla fanów. Prezentując tak fantastyczną formę, Aston wygra ten mecz, niemniej przewaga swojego boiska gospodarzy i szansa na bezpośredni awans do Premier League będą również sprzyjać szansie Leeds na remis. Na pewno jednak obie drużyny zdobędą gola.

Typ:

„2” – @3.75

„Obie drużyny strzelą bramkę – TAK” – @1.57

Typer: Piotryna (forBET)

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *