BetBlocker wyznacza tydzień bezpieczniejszego hazardu

BetBlocker, brytyjska organizacja charytatywna stojąca za popularnym oprogramowaniem do odpowiedzialnego hazardu o tej samej nazwie, ogłosiła zupełnie nową funkcję w sam raz na tydzień Safer Gambling 2020, który potrwa od 19 do 25 listopada. Ta funkcja ułatwia ludziom blokowanie hazardu online za pomocą funkcji kalendarza.

Nowa funkcja została opracowana w celu uwzględnienia opinii zarówno graczy, jak i branży, która sugerowała, że ​​zapewnienie użytkownikom większej elastyczności w kontrolowaniu włączania lub wyłączania ograniczeń sprawiłoby, że usługa byłaby znacznie bardziej użyteczna dla dużej liczby osób. Funkcja została opracowana ze zrozumieniem, że podczas gdy niektóre osoby chcą całkowicie zablokować sobie możliwość uprawiania hazardu, inne po prostu chcą pomocy w zarządzaniu hazardem w odpowiedzialny sposób, ograniczając ich dostęp w momentach, w których uważają, że mogą być bezbronni.

Blokowanie poprzez kalendarz

Do tej pory oprogramowanie BetBlocker polegało wyłącznie na blokowaniu przez określony czas. Użytkownicy oprogramowania blokowaliby się przed hazardem na dowolny okres, z którym czuliby się komfortowo. Od początku blokady do jej zakończenia użytkownik nie miał dostępu do gier hazardowych online.

Nowa funkcja kalendarza pozwala użytkownikom na bardziej precyzyjne blokowanie żądanych czasów. Stosując blokady do kalendarza, mogą wyznaczyć określone dni, o których wiedzą, że nie powinni uprawiać hazardu, bez jednoczesnego blokowania dostępu do hazardu.

Na przykład osoba, która zna swoje nawyki związane z hazardem, zwykle wymyka się spod kontroli w weekendy, może skorzystać z nowej funkcji, aby zablokować dostęp od piątku do niedzieli. Reszta tygodnia pozostaje otwarta. Inna osoba może zdecydować o zablokowaniu pierwszych kilku dni po zwykłej wypłacie.

„Odpowiedzialny hazard to coś więcej niż binarna opcja rób lub nie” – powiedział Duncan Garvie, powiernik BetBlocker. „Chodzi o zapewnienie, że osoby, które lubią hazard, mogą uzyskać dostęp do tej aktywności w bezpieczny i kontrolowany sposób”.

Garvie wyjaśnił dalej, że nowa funkcja kalendarza BetBlocker jest krokiem naprzód w zakresie blokowania oprogramowania, rozszerzając usługę od prostego włączania / wyłączania do punktu, w którym użytkownicy mogą teraz dostosowywać ograniczenia do swoich konkretnych potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *