Bet365 rozbuduje swoją siedzibę

Firma Bet365 mająca swoją siedzibę w Stoke-on-Trent złożyła plany budowy hali sportowej i personalnego centrum szkoleniowego w Etruria Valley. Bet365 w ciągu najbliższych 5 lat planuje zwiększyć zatrudnienie o około 300 osób.

Inwestycja obejmie również budowę dwóch kortów tenisowych, dwóch wielofunkcyjnych boisk sportowych oraz hali dla pracowników do użytku przed pracą i po. Obiekty sportowe będą otwarte codziennie od 8 rano do 11 wieczorem.

Według Toma Ayres, konsultanta w grupie RPS proponowana inwestycja będzie okazją dla personelu do prowadzenia zdrowego stylu życia. Zapewni ona darmowy dostęp obiektów sportowych i szkoleń dla około 2500 pracowników zatrudnionych w Bet365 w Stoke-on-Trent. Ma zatem potencjał, by wnieść znaczący wkład do ogólnego stanu zdrowia miejscowej ludności przez co zmniejsza ryzyko poważnych chorób, a także posiada potencjał do wspierania budowy zespołu i zwiększenia wydajności w miejscu pracy.

Bet365 jest największym pracodawcą w sektorze prywatnym w Stoke-on-Trent, przyczyniając się do wygenerowania około 80 milionów £ rocznie na rzecz lokalnej gospodarki. Rozwój działalności i prognozy dla branży sugerują, że firma będzie zatrudniać około 2700 do 2800 pracowników w Stoke-on-Trent do 2022 roku.

To co, ktoś chętny na wyjazd do Anglii? 😉

Źródło: CalvinAyre

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *