Aplikacja STS z sekcją esportową

STS – największy bukmacher w Polsce – rozbudował aplikację mobilną o dedykowaną esportowi sekcję, która posiada szatę graficzną dopasowaną do stylistyki gier oraz własny czat. W ramach esportu STS przyjmuje zakłady na krajowe i zagraniczne turnieje oraz rozgrywki, w tym także udostępnia szeroką ofertę zakładów live.

Aplikacje mobilne STS dla systemu Android oraz iOS wzbogacono o sekcję esportową, dzięki której w przejrzysty sposób – przy pomocy dedykowanych poszczególnym grom grafik – została zaprezentowana bogata oferta wydarzeń esportowych. Za pośrednictwem aplikacji fani esportu mają dostęp – bezpośrednio z głównego menu – do całej oferty esportowej i z łatwością mogą obstawiać turnieje oraz bieżące rozgrywki.

[quote style=”1″ ]”STS jest największym i najbardziej innowacyjnym podmiotem branży bukmacherskiej, który od lat wyznacza trendy na polskim rynku. Jako pierwszy legalny bukmacher w kraju wprowadziliśmy do oferty zakłady esportowe, a następnie zaczęliśmy udostępniać streamingi wybranych rozgrywek. Teraz – również jako pierwsi w Polsce – udostępniamy dedykowaną fanom esportu sekcję w aplikacji mobilnej, która cieszy oko tematycznymi grafikami. Dzięki niej kibice esportu mogą jeszcze szybciej i łatwiej obstawiać zakłady za pośrednictwem smartfonów”[/quote] – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Esportowa odsłona aplikacji mobilnej STS została również wyposażona w czat, dostępny na podglądzie każdego zdarzenia live. Gracze mogą więc dyskutować między sobą i wymieniać się opiniami zarówno w trybie meczowym, jak i prowadzić dyskusje w trybie ogólnym.

Esport jest dla branży bukmacherskiej perspektywicznym segmentem notującym dynamiczne wzrosty. Kibice esportowi coraz chętniej biorą udział w zakładach. Dlatego od kilku lat inwestujemy w ten obszar, poszerzając ofertę o najważniejsze turnieje w Polsce i na świecie oraz transmitując kolejne wydarzenia esportowe na STS TV. Udostępnienie dedykowanej esportowi sekcji za pośrednictwem aplikacji STS jest kolejnym elementem konsekwentnie realizowanej strategii, której celem jest umocnienie naszej wiodącej pozycji na tym rynku – dodaje Mateusz Juroszek.

W 2014 roku STS był pierwszym bukmacherem w Polsce, który wprowadził do oferty zakłady esportowe na dedykowanej stronie internetowej, a następnie zaczął udostępniać streamy wybranych rozgrywek. Bukmacher prowadzi również oddzielne kanały w mediach społecznościowych, poświęcone esportowi – Facebook i Twitter.

Celem bukmachera jest wsparcie dalszego rozwoju i profesjonalizacji rodzimego esportu. Dlatego STS został oficjalnym bukmacherem Polskiej Ligi Esportowej, topowych rozgrywek CS:GO w kraju. Wspiera także Pawła ‘innocenta’ Mocka – zawodnika CS:GO, który gra na scenie międzynarodowej. Ten kontrakt był pierwszym w Europie przypadkiem, gdy bukmacher wsparł indywidualnego zawodnika esportowego, grającego w Counter-Strike’a.

STS zdecydował się także na wsparcie Damiana „Nervariena” Ziaji, jednego z najpopularniejszych influencerów polskiej sceny League of Legends. Podpisana z nim umowa to pierwszy w Polsce przypadek zaangażowania bukmachera w działania promocyjne skierowane do społeczności League of Legends. W minionych sezonach firma wspierała także drużyną esportową Izako Boars. STS włączył się również w inicjatywę dobroczynnego meczu rozegranego pomiędzy czołowymi polskim drużynami CS:GO.

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *