Anglia, Championship, Aston Villa – Derby, 27/05/2019, godz: 16:00

Co za fantastyczny mecz czeka fanów piłki nożnej na świecie, a w szczególności w Anglii. Z jednej strony mamy Aston Villa, który potknął się już na tej samej przeszkodzie, a z drugiej mamy Derby, z Frankiem Lampardem na czele.

To finał playoffów, gdzie zwycięzca zgarnie miejsce w prestiżowej Premier League, podczas gdy ich rywale będą musieli spędzić przynajmniej jeden sezon w Championship.

Ponieważ w finale rozgrywany jest tylko jeden mecz, oczekujemy dużej ilości bramek. Zbliżające się dziewięćdziesiąt minut zadecyduje bowiem o losie tych dwóch drużyn na następny rok. W związku z tym, oczekujcie obu od ostrego pokazu pasji i ducha.

Piłkarze Aston Villi strzelali w ostatnich 15 meczach z rzędu i zdobyli dwa lub więcej trafienia w ośmiu z ostatnich dwunastu spotkań. Z kolei Leeds udało się zdobyć dwa lub więcej goli w ośmiu z ostatnich jedenastu meczów. W każdym razie, wygląda na to, że obie drużyny zdobędą bramkę.

Tym niemniej, „up the Villa” ma delikatną przewagę przed tym spotkaniem, ponieważ wygrali z Derby dwa ostatnie spotkania bezpośrednie, ustalając łączny wynik w dwumeczu na 7:0. W ubiegłym sezonie na tym etapie rozgrywek przegrali z Fulham, 1:0 i raczej nie pozwolą tym razem, aby sytuacja się powtórzyła.

Typ:

„Zakwalifikuje się – 1” – @1.58

„Obie drużyny strzelą” – @1.79

Typer: PK (forBET)

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *