Wisła Kraków przedłuża umowę ze sponsorem

LV Bet

Pierwszy rok współpracy uznano za owocny, dlatego obie strony zdecydowały się kontynuować współpracę. Firma bukmacherska LV Bet nadal będzie sponsorem głównym piłkarzy Białej Gwiazdy. Nowa umowa obowiązywać będzie przez trzy lata.

Wisła nawiązała współpracę z LV Bet w lutym zeszłego roku. Pierwotnie kontrakt podpisano na pół roku, ale po miesiącu postanowiono rozszerzyć współpracę. W marcu LV Bet został sponsorem głównym, a logo firmy trafiło na front koszulek piłkarzy Wisły. Umowę przedłużono do czerwca 2018 roku.

[quote style=”1″ author=””]Dzięki firmie LV Bet Wisła robi kolejny krok w drodze na szczyt. Dziękujemy kibicom za słowa wsparcia, bo to dzięki ich sile Wisła może być atrakcyjnym partnerem dla takich firm jak LV Bet – mówiła w marcu prezes Wisły Marzena Sarapata.[/quote]

Obie strony były zadowolone ze współpracy, dlatego od kilku tygodni rozmawiano na temat przedłużenia kontraktu i osiągnięto już porozumienie. Nowa umowa zostanie podpisana na trzy lata, a więc obowiązywać będzie do czerwca 2021 roku. Co ważne, Wisła wynegocjowała lepsze warunki niż te, które gwarantuje jej obecny kontrakt ze sponsorem.

Całość czytaj na: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.