LV BET kontynuuje współpracę z Arką Gdynia

Arka Gdynia

Firma LV BET Zakłady Bukmacherskie przedłużyła umowę z Arką Gdynia. Umowa została zawarta do końca bieżącego sezonu. LV BET nadal będzie widoczny na bandach LED, materiałach brandingowych na stadionie przy ulicy Olimpijskiej, stronie internetowej Klubu oraz w mediach społecznościowych jako Oficjalny Sponsor Arki Gdynia.

Obie strony są zadowolone z przedłużenia umowy.

[quote style=”1″ author=””]Jesteśmy zadowoleni z przebiegu dotychczasowej współpracy, dlatego też zdecydowaliśmy się przedłużyć kontrakt na rundę wiosenną. Mamy nadzieję, że dalsze wspólne działania przyniosą korzyści dla klubu, jak i również dla marki LV BET. Życzymy Arce wielu sukcesów w nadchodzącej rundzie rozgrywkowej – powiedział Łukasz Kieza, Country Manager LV BET.[/quote] [quote style=”1″ author=””]Dziękujemy za zaufanie. Także wierzę w to, że nasze działania w 2018 roku przyniosą korzyści dla klubu oraz dla marki LV BET. Obie strony gwarantują także kibicom, że emocji w 2018 roku nie zabraknie! – Prezes Arki Gdynia Wojciech Pertkiewicz.[/quote]

LV BET Zakłady Bukmacherskie zaplanował działania skierowane do kibiców Arki Gdynia, które będą miały na celu dostarczać wiele emocji oraz rozwijać to, co łączy wszystkich kibiców – pasję do sportu.

About Author

1 thought on “LV BET kontynuuje współpracę z Arką Gdynia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *