Wielka wygrana w STS

Klient STS Polska w jeden dzień stał się bogatszy o 1,25 mln zł. Postawił niewielkie kwoty na 14 zakładów, w sumie wydając na nie 76 zł.

To jedna z największych wygranych wśród polskich bukmacherów. A właściwie 14 wygranych. Tyle bowiem klient STS wykupił w jeden dzień. Wszystkie zakłady zostały postawione 27 lutego. Łącznie wygrał 1 254 300,14 zł.

Jego stawki nie przekraczały kwoty 10 zł. Mało tego jeden z kuponów kosztujący 3 zł przyniósł mu wygraną wysokości blisko 277 tys. zł. W sumie w wygrane zakłady zainwestował 76 zł.

Star-Typ-Sport, znany w Polsce po prostu jako STS, to największa legalna firma bukmacherska w Polsce. Przyjmuje zakłady na wyniki zarówno wydarzeń sportowych jak i społeczno-politycznych. Zakłady STS są dziś dostępne w kilkunastu krajach Europy, m.in. Wielkiej Brytanii, Niemczech i Norwegii.

Firma powstała w 1997 roku. Po zmianie ustawy hazardowej w 2017, przychody STS znacznie wzrosły aby wywindować obecnie tą firmę na stanowisko leadera branży z prawie 50% penetracją rynku.

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

e-play

Archiwa