Wakacyjny turniej od GO+bet. W puli nagród ponad 30 tysięcy złotych

GO+bet wystartował z kolejną promocją. Tym razem jest to wakacyjny ranking, trwający przez cały sierpień. Do podziału są nagrody o wartości ponad 30 tysięcy złotych.

Rankingi coraz częściej pojawiają się u polskich bukmacherów. Nie trzeba było długo czekać, by również i GO+bet zaproponował tego typu zabawę dla swoich klientów. Promocja nosi tytuł „GOrąca rywalizacja”. Rozpoczęła się 1 sierpnia i potrwa do końca miesiąca.

Takimi promocjami bukmacherzy wynagradzają swoich najbardziej lojalnych, ale też cierpliwych klientów. To również może być dobre narzędzie do porównania i rywalizacji z innymi typerami. Warto piąć się w rankingu, by zdobyć jak najlepszą nagrodę. Bonus jest korzystniejszy dla graczy, którzy wygrywają kupony – takie bowiem zdobywają więcej punktów. Motywacja do gry może być więc podwójna, bo to już nie tylko wygrana z zakładu, ale także dodatkowe punkty do rankingu.

Do zabawy dołącza każdy klient, a punkty zliczane są na podstawie zagranych kuponów. Co ciekawe wśród nagród są także nagrody rzeczowe, ale przede wszystkim gracze mogą wygrać środki bonusowe do wykorzystania na swoje konto. Łącznie nagrodzonych zostanie 50 osób.
Szczegóły „GOrącej rywalizacji” można poznać na podstronie w GO+bet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.