Siatkarskie mistrzostwa w GO+bet

Mistrzowskie zmagania w siatkę między innymi na polskiej ziemi się rozpoczeły! Wszystkim fanom siatkówki chcemy dać szansę uczczenia tego święta sportu wraz z nami dodatkowym freebetem!

Szczegóły promocji:
1. Zagraj kupon z salda depozytowego od 50 PLN do 150 PLN albo powyżej 150 PLN z minimalnym kursem całkowitym 2.0 oraz z co najmniej 1 dowolnym zdarzeniem (prematch i/lub live) z MŚ w siatkówkę. Na kuponie mogą znajdować się również inne dowolne zdarzenia, ale cały kupon musi być rozliczony do końca trwania promocji (28.08.2022 r.). Do promocji zaliczy się tylko pierwszy kupon, który spełni powyższe warunki, a jego stawka określi wysokość Twojego freebetu.
2. Po rozliczeniu zakładu (niezależnie czy będzie wygrany czy przegrany) otrzymasz freebet w zależności od stawki za jaką zagrałeś:
a. Grając od 50 PLN do 150 PLN otrzymasz 25 PLN;
b. Grając od 150 PLN otrzymasz 75 PLN.
3. Freebet możesz przeznaczyć na grę zawierając kupon z co najmniej 3 zdarzeniami, każde z minimalnym kursem 1.30. Freebet ważny jest 7 dni.

Jak wykorzystać freebet?

Freebet w odróżnieniu od salda bonusowego nie jest widoczny w bilansie konta. Możesz za to zajrzeć na na swoje konto, a następnie przejść do zakładki „DOSTĘPNE BONUSY”.

Tutaj dowiesz się, jakie freebety znajdują się na Twoim koncie. Poznasz zasady wykorzystania danego bonusu, a także jego wysokość.

Co dalej? Po utworzeniu kuponu sprawdź pole pod informacją o całkowitej stawce i możliwej wygranej. Jeśli posiadasz na swoim koncie freebet, dowiesz się o tym za pomocą komunikatu „FREE BET DOSTĘPNY”. Następnie przesuń suwak, który na poniższej grafice oznaczony jest czerwoną strzałką. Następnie pojawią się wszystkie freebety, które posiadasz na swoim koncie. Należy wybrać ten, który chcesz wykorzystać dla danego kuponu. Pamiętaj o tym, by spełniał warunki opisane w zakładce „DOSTĘPNE BONUSY”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.