TVBET rozszerza swoją obecność w Polsce poprzez umowę z GoBet

TVBET zależy na trwałym rozwoju w Polsce, a niedawne partnerstwo z Go+Bet to kolejny krok w tym kierunku. Go+Bet jest dość młodym bukmacherem internetowym, który już teraz oferuje różne rozrywki dla graczy.

Wśród ofert Go+Bet gracze mogą obstawiać sporty takie jak piłka nożna, koszykówka, hokej, tenis, rzutki itp., e-sport i sporty wirtualne. Wraz ze zwykłymi zakładami jak na zwycięzcę danego meczu, broker pozwala przewidzieć ilość rzutów rożnych, kto dostanie żółtą kartkę, kto zdobędzie hat-tricka lub rzut karny itd. I od teraz Go+ Gracze obstawiający mogą obstawiać trzy gry karciane TVBET na żywo:

  • BlackJack – jedna z najsłynniejszych i najpopularniejszych gier karcianych na świecie, której celem jest przewidzenie, która strona zdobędzie 21 punktów lub liczbę punktów najbliższą 21.
  • Teen Patti – indyjska gra podobna do pokera. Poker – popularna gra na żywo, która jest zgodna ze znanymi zasadami Texas Hold’em Poker.

Mateusz Banaś, Dyrektor Marketingu GO+Bet, skomentował:

„Jako GO+Bet cieszymy się, że w samym rdzeniu naszej działalności współpracujemy z uznanym międzynarodowym TVBET, który jest zdecydowanie ważnym elementem w naszym portfolio rozrywki dla graczy. Chcemy utrzymać wysoki poziom i zaskakiwać klientów, dając im jeszcze więcej. Chcemy zlikwidować szarą strefę oferując jako jedyni w Polsce grę bez podatków na wszystkie mecze, bez żadnych dodatkowych wymagań, a także możemy pochwalić się najszerszą ofertą sportową na wszystkie konkurencje. Chcemy zmienić sytuację na rynku zgodnie z naszym mottem: #zmieniamyzasadygry”.

Należy przypomnieć, że TVBET nie tak dawno uruchomił Poker specjalnie na polski rynek. Wszystkie te kroki służą umocnieniu pozycji w Polsce. Dodając do portfolio gry TVBET, bukmacher Go+Bet zdywersyfikuje swoje portfolio i przyciągnie jeszcze więcej graczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.