Światowy rynek zakładów będzie wart 155 mld USD do 2024 roku

Nowy raport Zion Market Research, który badał światowy rynek zakładów sportowych, powiedział, że będzie wart 155,4 mld USD w ciągu pięciu lat.

USA. Zakłady sportowe są jednym z pionierów w branży hazardowej, która z roku na rok doświadcza gwałtownego wzrostu. O ile jego wartość oszacowano na 104 mld USD w 2017 r., oczekuje się, że osiągnie 155,4 mld USD do 2024 r.

Nowy raport Zion Market Research zatytułowany „Rynek zakładów sportowych według platformę, według typu i sportowych typów: globalna perspektywa przemysłowa, kompleksowa analiza i prognoza, 2017—2024” poinformował, że branża będzie rozwijać się w zdrowym CAGR na poziomie 8,83% między 2018 a 2024 r.

Raport podaje, że rynek zakładów sportowych prawdopodobnie będzie się dynamicznie rozwijał w przyszłości dzięki rewolucji cyfrowej. Rynek posiada około 70% światowych przychodów z hazardu, co stanowi więcej niż inne sektory, w tym loterie, kasyna i poker, wśród innych form hazardu. Ponadto europejska piłka nożna jest obecnie największym graczem w zakładach sportowych, uważnie śledzonym przez amerykański baseball.

Ponadto jednym z głównych czynników wzrostu zakładów sportowych będzie rosnąca popularność wirtualnych zakładów sportowych. Jednak surowe przepisy rządowe w nowych legislacjach, mogą w przyszłości zahamować ten rozwój w skali globalnej.

Źródło: focusgn.com

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *