Superbet w Internecie w 2019 roku

Superbet zakłady bukmacherskie od 9 miesięcy oferuje legalne zakłady bukmacherskie w punktach naziemnych w naszym kraju. Niestety wciąż nie możemy zakładać się z Superbet za pomocą strony internetowej czy urządzenia mobilnego.

Dziś wiadomo, że planowanego terminu uruchomienia zakładów internetowych, który przypadał na III kwartał 2018 roku nie zostanie zrealizowany.

[quote style=”1″ ] „Działamy zgodnie z ustalonym i precyzyjnym harmonogramem, jednak czas weryfikuje plany i mimo pełnego zaangażowania w projekty IT naszych developerów, deklarowane wcześniej terminy musiały ulec zmianie.” [/quote]– informuje CEO Superbet Polska, Aleš Dobeš.

Wciąż trwają pracę nad innowacyjną platformą, która ma przenieść poziom zakładów w naszym kraju na wyższy poziom.

[quote style=”1″ ]„Chcemy, żeby nasze usługi były dopracowane w każdym aspekcie i dopasowane do bardzo wymagającego polskiego rynku zakładów wzajemnych. Trwają intensywne prace nad platformą on-line, która wymaga jeszcze testów. Chcemy, aby w momencie wejścia na rynek działała bez żadnego zarzutu. Dopiero, gdy będziemy pewni, że wszystkie kwestie związane z wejściem na rynek online działają perfekcyjnie, wówczas złożymy stosowne dokumenty do Ministerstwa Finansów. Prognozujemy, że będzie to czwarty kwartał tego roku.” [/quote]– zapewnia Dobeš

Szkoda, że obiecanego terminu nie udało się zrealizować, ale pochwalamy decyzję o przesunięciu go w celu doprecyzowania wszystkich rozwiązać. Czekamy na produkt finalny, który miejmy nadzieję zapewni Polakom wielu nowych emocji i doświadczeń związanych z zakładami sportowymi.

Na chwilę obecną Superbet otworzył w Polsce ponad 50 punktów stacjonarnych, których standard stoi na bardzo wysokim poziomie, a wciąż trwają pracę nad podniesieniem poprzeczki.

[quote style=”1″ ]„W międzyczasie podnosimy standard punktów stacjonarnych, między innymi o najnowsze formy komunikacji z Klientem – dodatkowe ekrany, które zastępują tradycyjne plakaty. W planach mamy wprowadzenie nowego formatu przedstawiania oferty zakładów, który zrewolucjonizuje dotychczasowy jej wygląd i znacznie ułatwi zawieranie zakładów.”[/quote] – dodaje Superbet Polska

Wizją firmy jest zapewnienie klientom jak najlepszych doświadczeń, wsłuchiwanie się w opinie swoich klientów i odpowiedź na ich oczekiwania.

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *