Startuje Typomania, czyli nowa zabawa dla typerów

30 maja 2019r. ruszyła Typomania, czyli nowa zabawa dla wszystkich fanów bukmacherki, którym ciągle mało emocji, rywalizacji i przede wszystkim wygranych.

Gracze obstawiają zakłady i za każdy otrzymują odpowiednią liczbę punktów. Na tych, którzy zakończą miesiąc w czołówce rankingu, czekają różne nagrody rzeczowe – od sprzętu elektronicznego po freebety. Od 30 maja gracze mogą się rejestrować w Typomanii i oczekiwać na weryfikację kont, natomiast zakłady będą przeliczane na punkty od 1 czerwca (sobota).

Platforma powstała z myślą o graczach legalnych bukmacherów, którzy lubią rywalizację, ale nie lubią przegrywać. W zakładach bukmacherskich nigdy nie ma gwarancji wygranej, a Typomania pozwala typerowi samemu wybrać: czy wygra, czy nie. O zwycięstwie decyduje liczba zebranych punktów w trakcie obstawiania, a każda złotówka wydana na zakład jest równa jednemu punktowi.

Gracze mają stały dostęp do rankingu, gdzie śledzą swoją pozycję oraz szansę na nagrodę. Od gry w Typomanii każdego gracza dzieli kilka kroków. W pierwszej kolejności należy zarejestrować się na www.typomania.net, a następnie utworzyć profile odpowiadające kontom u bukmacherów, z których korzysta dana osoba. Dzięki temu każdy zakład zostanie automatycznie przeliczony na punkty, natomiast te zadecydują o pozycji typera w rankingu, a co za tym idzie – ewentualnej wygranej.

Nagrody przyznawane laureatom będą zmieniać się co miesiąc – w czerwcu do wygrania w Typomanii: Konsola XBOX One X 1TB z dwiema grami + dodatkowym padem; rower crossowy Kross Evado 2019; Gogle Samsung Gear VR z kontrolerem; bezprzewodowe słuchawki JBL; powerbanki; freebety XXL.

Więcej dowiesz się ze strony www.typomania.net

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

e-play

Archiwa