Start kampanii wizerunkowej „Razem jesteśmy super!”

Marka bukmacherska Superbet gra odważnie. Komunikowała niedawno współpracę z influencerami świata sportu i mediów. Teraz ruszyła z kampaniami w telewizji i Internecie oraz zdobywa uznanie klientów i branżowych ekspertów dzięki stawianiu na innowacje. Dla marki to przełomowy czas na polskim rynku zakładów wzajemnych, w którym chce na dobre zaistnieć w świadomości graczy traktujących obstawianie jak rozrywkę.

Kampania wizerunkowa pod hasłem „Razem jesteśmy super!” pokazuje jak bardzo dla Superbetu ważna jest społeczność, którą marka buduje wokół swoich influencerów m.in. Jerzego Dudka, Jana Błachowicza i Sławomira Peszko. Znani sportowcy działają na graczy zakładów jak magnes, który przyciągać ma do świadomej i odpowiedzialnej gry. Obstawianie ma być wysokiej jakości rozrywką dzięki aplikacji mobilnej bukmachera, wyposażonej w całkowitą nowość na rynku bukmacherskim, czyli społeczność SuperSocial pozwalającą na dzielenie się z innymi swoimi zagraniami, analizami i wygranymi.

W SuperSocial poprzez swoją aktywność followersów zdobywają zarówno zwykli użytkownicy, jak i ambasadorzy marki, czy profile mediów współpracujących z bukmacherem. Wszyscy starają się udostępniać swoją wiedzę i wyczucie do wydarzeń sportowych i ze wszystkimi można wejść w interakcję, co zdobywa coraz większą popularność wśród klientów.

Dzięki swoim innowacyjnym rozwiązaniom Superbet został wyróżniony w przyznanych niedawno „Nagrodach Bukmacherskich”. Firma która rozpoczęła swoją działalność online na polskim rynku rok temu, zdobyła uznanie w oczach branżowych ekspertów jako Debiut Roku oraz Innowacja Roku,
a nominowana była także w kolejnych dwóch kategoriach, w tym niesamowicie mocnej
i zdominowanej przez wieloletnich branżowych liderów kategorii Aplikacja Mobilna.

Superbet zmienia zatem świat obstawiania w Polsce po tym jak zdobył pozycję niezaprzeczalnego lidera na rynku rumuńskim.

„Za Superbetem stoi silna, międzynarodowa grupa, a nasz zespół ma świeże pomysły. W 2021 roku chcemy się dynamicznie rozwijać i zdobywać coraz większą część rynkowych udziałów. Nie powiedzieliśmy ostatniego słowa w zakresie innowacji. Będziemy ulepszać dotychczasowe projekty, wdrażać nowe i coraz śmielej pokazywać markę szerokiemu gronu odbiorców poprzez start kampanii telewizyjnej i Internetowej, czy w niedalekiej przyszłości akcje CSR.” – mówi Adam Lamentowicz, Country Manager Superbet w Polsce.

Głównym elementem kampanii „Razem jesteśmy super!” jest telewizyjny spot reklamowy, który bazuje na pozytywnych doznaniach przy emocjonowaniu się sportem w codziennym życiu.

Obecnie reklamę zobaczyć można między godziną 22 i 6, głównie w telewizyjnych kanałach sportowych oraz w Internecie w ramach formatów preroll. Od marca kampania rozszerzona zostanie o kreacje spotu komunikującego sponsorowanie Jana Błachowicza i Jerzego Dudka. Kampania prowadzona jest także w kilku kanałach komunikacji i na różnych formatach digital, w tym na dużych portalach informacyjnych (Onet, WP), sportowych (Sport.pl) oraz programatycznie i za pośrednictwem social mediów. Za produkcję spotu TV odpowiada rumuńska agencja Rusu+Borțun, a za zakup mediów w Polsce agencja OMD Media Direction.

Poza współpracą indywidualną ze sportowcami i influencerami Superbet jest także zaangażowany
w projekty sponsoringowe klubów sportowych i eventów. Firma wspiera zasłużone marki jak piłkarski Ruch Chorzów i koszykarską Wisłę Kraków, a teraz podpisała umowę z organizacją Queensberry Polska w zakresie sponsoringu gali bokserskiej. Wydarzenie odbędzie się już 5 marca, a obstawiać pojedynki będzie można wyłącznie w Superbet.

Dla bukmachera zbudowanie jeszcze większego zaufania grupy docelowej jest szczególnie ważne przed przełożonymi na 2021 rok Mistrzostwami Europy w piłce nożnej. Spodziewać można się zatem długofalowych działań Superbetu oraz poszukiwania nowych rozwiązań produktowych
i marketingowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.