Rivalo kolejnym bukmacherem zamykającym się na Polaków

Od dziś polscy użytkownicy nie mogą rejestrować się u bukmachera Rivalo. To już kolejna zagraniczna firma wycofująca się z oferty dla graczy zarejestrowanych nad Wisłą.

„Niestety nie możemy zaakceptować klientów z kraju, z którego uzyskano dostęp do naszej strony.” – taką informację otrzymują użytkownicy, którzy zamierzali zarejestrować się dziś u bukmachera Rivalo. – „Z dniem 14.03 Rivalo nie akceptuje rejestracji. Jednak klienci z Polski w dalszym ciągu będą mogli korzystać z kont na Rivalo. W chwili obecnej występuje problem techniczny, który wkrótce zostanie rozwiązany”.

Oznacza to, że gracze, którzy posiadają konto u bukmachera mogą bezterminowo (przynajmniej na razie) korzystać z jego usług. Nowi gracze nie mogą jednak zarejestrować się w Rivalo.

Przypomnijmy, że w ostatnich tygodniach o zaprzestaniu świadczenia usług dla polskich użytkowników zdecydowały m.in. Betano, 188bet oraz Pinnacle (w przypadku tej ostatniej firmy nastąpi to z dniem 1 kwietnia). Wszyscy użytkownicy posiadający środki finansowe na koncie Rivalo proszeni są o kontakt z Działem Obsługi.

3 thoughts on “Rivalo kolejnym bukmacherem zamykającym się na Polaków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.