Energybet rozstaje się z Polakami

Bukmacher Energybet dopiero co wprowadził bonus powitalny dla polskich użytkowników a już żegna się z naszym rynkiem. Gracze znad Wisły będą mogli korzystać z usług bukmachera tylko do końca marca.

To już kolejny bukmacher, który wyklucza polskich użytkowników. Wszyscy gracze z Polski otrzymali dziś następującą wiadomość:

„Mimo naszych najszczerszych chęci i wszelkich starań czasem przychodzi taki moment, że ludzie muszą się rozstać. Gdyby to był nasz wybór, zostalibyśmy z Tobą na zawsze, ale są pewne moce które postanowiły nas rozdzielić. W związku z zaistniałą sytuacja prawną musimy zamknąć działalność EnergyBet w Polsce i pragniemy Cię poinformować, że z końcem marca (31.03.2017) dostęp do naszej strony dla wszystkich logujących się z terenu Polski zostanie zablokowany. Do tego czasu nasz serwis będzie działał bez utrudnień, a jakiekolwiek zakłady postawione wcześniej będą ważne i zostaną rozliczone po tej dacie. Równocześnie doradzamy by wypłacić pozostałe środki z konta.

Chcemy wykorzystać ten ostatni moment, żeby razem z całym zespołem EnergyBet podziękować Ci za wspólne emocje, za przeżycie z nami walki Davida Haye’a, za bycie z nami na początku istnienia EnergyBet w Polsce i przede wszystkim za zaufanie które sprawiło, że zostałeś naszym klientem.

Niech Energia będzie z Tobą i do zobaczenia gdzieś w przyszłości.”

Kilka dni temu rejestracje dla nowych użytkowników z Polski zablokował bukmacher Rivalo. W ostatnich tygodniach o zaprzestaniu świadczenia usług dla polskich graczy zdecydowały rónież m.in. Betano, 188bet oraz Pinnacle.

2 thoughts on “Energybet rozstaje się z Polakami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.