Fortuna nawiązuje współpracę z Michałem Polem

Fortuna zakłady bukmacherskie nawiązały współpracę z dziennikarzem sportowych Michałem Polem. Weźmie on udział w działaniach wizerunkowych firmy.

Michał to jeden z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy sportowych. Dla niego sport to więcej niż praca, co obserwujemy na co dzień, choćby w jego mediach społecznościowych. Chcemy razem z Michałem rozbudzić sportową pasję w Polakach i pokazać im, na jak wiele sposobów można przeżywać wydarzenia sportowe – mówi Leszek Haba, dyrektor marketingu Fortuny zakłady bukmacherskie.

W ramach współpracy dziennikarz będzie nie tylko angażował swoich fanów w mediach społecznościowych, ale też jego wizerunek zostanie wykorzystany w kampaniach display oraz w punktach sprzedaży. Zaplanowano także dodatkowe aktywności content marketingowe i działania PR z wykorzystaniem popularnego dziennikarza.

Współpraca z Michałem Polem to jeden z elementów długofalowej strategii marketingowej Fortuny zakładów bukmacherskich.

Rok 2017 na polskim rynku zakładów wzajemnych to pewnego rodzaju nowe otwarcie. Zmiany ustawodawcze otwierają nowe możliwości zarówno dla firmy, jak i polskiego sportu oraz polskich kibiców. Osoba Michała jest idealnym dopełnieniem planowanych przez nas działań – mówi Konrad Komarczuk, prezes Fortuny zakładów bukmacherskich.

Działania marketingowe z udziałem Michała Pola zaplanowane zostały do końca 2017 r. Działania komunikacyjne prowadzi agencja Arskom Group. Firma Fortuna zakłady bukmacherskie jest obecnie głównym sponsorem Legii Warszawa oraz oficjalnym sponsorem Nice 1. Ligi, GKS-u Katowice i TS Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Źródło: marketing-news.pl

1 thought on “Fortuna nawiązuje współpracę z Michałem Polem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.