Paul Scholes został oskarżony o obstawienie

Niemała afera hazardowa wybuchła w Wielkiej Brytanii. Legenda Manchesteru United i Premier League, Paul Scholes został oskarżony o obstawienie aż stu czterdziestu meczów piłki nożnej.

Z tego tytułu może mieć niemałe kłopoty. Ma czas na złożenie wyjaśnień przed angielską federacją do 26. kwietnia!

W wielkie kłopoty może wpaść członek tzw. „Class of 92” i legenda Manchesteru United, Paul Scholes. Jak informuje Goal.com, Słynny pomocnik został oskarżony o obstawianie aż stu trzydziestu meczów piłki nożnej. Sytuacja nie miała jednak miejsca za czasów gry na Old Trafford czy pracy jako trener w Oldham Athletic.

Zarzucane mu czyny miały mieć miejsce między 17 sierpnia 2015 roku a 12 stycznia 2019 roku, czyli za czas, gdy był współwłaścicielem Salford City. Były piłkarz ma jeszcze dziesięć dni na przedstawienie wyjaśnień w tej sprawie. Jako jeden z właścicieli drużyny, nie miał prawa brać udziału w zakładach bukmacherskich.

Scholes był piłkarzem Manchesteru United w latach 1993-2013 (z dwuletnią przerwą). W tym czasie zagrał 718 meczów, w których zdobył 155 goli. W reprezentacji Anglii grał siedem lat. Dla Lwów Albionu zagrał 66 meczów. W 2019 roku przez siedem meczów był szkoleniowcem Oldham Althetic.

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

e-play

Archiwa