Osiem wniosków o licencję na zakłady bukmacherskie

bukmacherzy

W odpowiedzi na nasze zapytanie Ministerstwo Finansów oficjalnie poinformowało nas o ośmiu wnioskach o licencję na oferowanie usług związanych z zakładami bukmacherskimi w Polsce. Cztery z nich to podmioty ubiegające się o zezwolenie na zakłady online, cztery dotyczą punktów naziemnych.

Oto treść komunikatu, który otrzymaliśmy od przedstawiciela Ministerstwa Finansów:

„W odpowiedzi na wniosek z 29 maja 2017 r. o udostępnienie informacji w trybie ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej (Dz. U. z 2016 r. poz. 1764) przekazuję poniższe informacje według stanu na 29 maja 2017 r.

Ad 1.

O udzielenie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych przez sieć Internet, ubiegają się cztery podmioty. Dwa z tych podmiotów to podmioty zagraniczne, a pozostałe dwa to podmioty polskie.

Ad 2.

O udzielenie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w punktach przyjmowania zakładów ubiegają się cztery polskie podmioty.”

Oznacza to, że od 19 kwietnia, kiedy to otrzymaliśmy ostatnią informację od Ministerstwa Finansów o licencję na zakłady online dodatkowo aplikował jeden podmiot. Prawdopodobnie jest to Unibet, który dziś oficjalnie potwierdził nam, że na początku maja złożył wniosek o zezwolenie na oferowanie zakładów bukmacherskich na terenie Polski.

Zarejestruj się w TOTOLOTKU i odbierz BONUS do 700 PLN

About Author

1 thought on “Osiem wniosków o licencję na zakłady bukmacherskie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *