Siedem wniosków o licencję na zakłady bukmacherskie!

bukmacherzy

Ministerstwo Finansów oficjalnie poinformowało nas o siedmiu wnioskach o licencję na oferowanie usług związanych z zakładami bukmacherskimi w Polsce. Trzy z nich to podmioty ubiegające się o zezwolenie na zakłady online, cztery dotyczą punktów naziemnych.

„Panie Redaktorze,

o udzielenie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych przez sieć Internet, ubiegają się obecnie trzy podmioty. Jeden z tych podmiotów ma siedzibę na terytorium innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego Europejskiego Stowarzyszenia Wolnego Handlu (EFTA), a dwa pozostałe mają siedzibę na terytorium Polski.

O udzielenie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w punktach przyjmowania zakładów ubiegają się cztery podmioty mające siedzibę na terytorium Polski.”

31 marca informowaliśmy o 1 podmiocie, który złożył wniosek na licencję online oraz 4 z aplikacją na zezwolenie dotyczące punktów naziemnych. Oznacza to, że od tego momentu pojawiły się dwa nowe wnioski związane z zakładami w internecie. Według Michała Kopcia z firmy Better Collective (wypowiedź z dzisiejszego wydania Dziennika Gazeta Prawna) polskie podmioty, które starają się o zezwolenie mogą mieć jeden cel:

Nie wykluczam, że jakieś wnioski mogły złożyć lub będą składać polskie firmy. Opcja uzyskania licencji, budowy pewnej bazy graczy i następnie sprzedania firmy dużemu zagranicznemu bukmacherowi, który dzięki temu nie będzie musiał męczyć się z procesem licencyjnym, może być ciekawym biznesplanem.

Nasze informacje wskazują, że w najbliższym czasie wnioski o licencję na zakłady online złożą następne dwa podmioty (jeden zagraniczny i jeden zarejestrowany w Polsce). Będziemy na bieżąco informować naszych czytelników o kolejnych informacjach dotyczących zainteresowania polskim rynkiem bukmacherskim.

Zarejestruj się w Fortunie i odbierz PIERWSZY ZAKŁAD BEZ RYZYKA 100 PLN

5 thoughts on “Siedem wniosków o licencję na zakłady bukmacherskie!

  1. Świetne śmieciowe informacje. Piszcie do Kim Dzong Una, że Polska już jest blisko w mocniejszym ograniczaniu wolności obywateli.

    Szkoda tego kraju. Historia pokazuje, że za kraj też dało się walczyć, ale niestety ta mentalność została brutalnie zamordowana. Obecnie walczy się tylko o zasypany żłób.

    1. przestań pisać głupoty. Polska to wolny kraj ale nie może być tu chaosu lub żadnej wolnej amerykanki bo jednak jesteśmy cywilizowanymi ludżmi i dotyczy nas prawo. każdy bukmacher ma prawo chcieć sie zalegalizować. a jak nie chce to go nie ma. zasady są proste i jasne dla wszystkich.

      1. Co Ty chłopie piszesz? Prawo jest prawem, ale ty kompletnie nie ogarniasz, o co chodzi… Może jesteś jeszcze pisiorem, który idzie głosować na nich, bo matka, ojciec, dziadek też tak robią. W jakim ty świecie żyjesz? Weź się ogarnij i zacznij trochę myśleć Jeśli nie dostrzegasz tego, co obecnie dzieje się w Polsce, to lepiej gnij w niewiedzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.