Odbierz dodatkowe 25 PLN za dokładne wyniki LEC i LCS!

Już 19 kwietnia rozstrzygną się wiosenne rozgrywki LEC i LCS! W europejskiej części turnieju w finale czeka już Fnatic, a o dołączenie do nich G2 ponownie powalczy z MAD Lions.

W USA natomiast Cloud9 jak burza przemknęło przez fazę play-off i przygotowuje się na walkę z Evil Geniuses lub FlyQuest, które niespodziewanie pokonało w zeszłym tygodniu TSM. Wiesz jakimi wynikami zakończą się te spotkania?

Świetnie! Zapisz się do naszej nowej akcji, obstaw za minimum 25 PLN dwa dokładne wyniki spotkań z LEC lub LCS i zgarnij dodatkowe 25 PLN! Możliwe jest też łączenie zdarzeń z obydwóch turniejów.

Szczegóły promocji znajdziecie po kliknięciu w banner:

Wytypuj wyniki i wygraj podwójnie:

  1. W dniach 15.04 (01:00) -19.04 (23:59) zaloguj się na swoje konto, zapisz się do akcji i przygotuj kupon z dwoma dokładnymi wynikami.
  2. Obstaw zakład AKO za min. stawkę 25 PLN, na którym znajdą się dwa zakłady na dokładny wynik z oferty przedmeczowej (prematch) play-offów LEC oraz LCS. Możliwe jest łączenie zdarzeń z obydwu turniejów.
  3. Poprawnie wytypowałeś wyniki spotkań, a Twój kupon okazał się wygrany. Gratulacje, wygrywasz podwójnie! Na Twoje konto bonusowe trafi dodatkowe 25 PLN!

Na czym polega akcja?

Akcja polega na zawarciu z konta depozytowego zakładu AKO za minimalną stawkę wynoszącą 25 PLN, na którym znajdą się 2 dowolne zakłady na dokładny wynik spotkań fazy play-off LEC oraz LCS z oferty przedmeczowej. Możliwe jest łączenie zdarzeń z obydwóch turniejów. Jeżeli zakład zostanie rozliczony jako wygrany do godz. 23:59 dnia 19.04.2020 r. Klient otrzyma doładowanie konta bonusowego w wysokości 25 PLN.

Czy akcja jest dla wszystkich?

Uprawnione do odebrania bonusu są wszystkie osoby, które uczestniczą w zakładach wzajemnych na stronie internetowej www.sts.pl i posiadają internetowe konto do zawierania zakładów wzajemnych, założone zgodnie z Regulaminem Gry.

Jakie zakłady nie biorą udziału w promocji?

W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out oraz zakłady STS Bezpieczny, zakłady użyte z wykorzystaniem środków z konta bonusowego, zakłady NA ŻYWO, MaxiKombi, Superoferta i Hit Dnia, zakłady rozliczone w części lub całości przez Organizatora jako zwrot.

Kiedy przyznawane są bonusy?

Bonusy zostaną przyznane najpóźniej dnia 23.04.2020 r. do godz. 23:59.

Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?

Po spełnieniu warunków promocji Klient może otrzymać doładowanie konta bonusowego w wysokości 25 PLN. Klient może zawrzeć dowolną liczbę kuponów, jednakże w ramach akcji jest uprawniony do otrzymania tylko jednego doładowania bonusowego.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 25 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 75 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa od dnia 15.04.2020 r. od godz. 01:00 do dnia 19.04.2020 r. godz. 23:59.

Szczegóły promocji znajdziecie po kliknięciu w banner:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.