Pula 25 000 PLN co tydzień!

Weź udział w podziale dużych pieniędzy! W każdym tygodniu czeka na Ciebie aż 25 000 PLN do podziału. Dołącz do akcji i graj już teraz!

W trakcie trwania akcji wytypuj swój kupon AKO, na którym muszą znaleźć się dokładnie cztery dowolne zdarzenia z naszej oferty za min. 15 PLN z kursem min. 1.5. Akcja dotyczy zarówno wydarzeń PRE-MATCH oraz LIVE. Każdy etap akcji trwa od poniedziałku (1:00) do niedzieli (23:59). W trakcie trwania poszczególnych etapów akcji, pod uwagę brane będzie pięć kuponów zawartych przez uczestnika i rozliczonych jako wygrane

Pamiętaj! Potwierdź swój udział w akcji klikając button “WEŹ UDZIAŁ” w sekcji BONUS.

Postępuj zgodnie z poniższymi krokami.

  1. Zaloguj się na swoim koncie i potwierdź chęć udział w akcji klikając przycisk: WEŹ UDZIAŁ. W ramach akcji CO TYDZIEŃ masz szansę na nagrody z puli 25 000 PLN!
  2. Przygotuj i obstaw z konta depozytowego kupon ze stawką minimalną 15 PLN. Pamiętaj: na kuponie muszą znaleźć się dokładnie 4 zdarzenia (każde z kursem minimalnym 1.50).
  3. Wygrałeś i okazałeś się ekspertem! Świetnie. Oprócz wygranej z kuponu, na Twoje konto bonusowe trafi pula z podziału 25000 PLN. Do podziału bierzemy pod uwagę maksymalnie 5 wygranych kuponów z Twojego konta.

Szczegóły akcji promocyjnej znajdziecie poniżej:

Na czym polega akcja?

Akcja polega na dokonaniu w trakcie trwania etapu zawarcia zakładu AKO z konta depozytowego za minimalną stawkę wynoszącą 15 PLN, na którym znajdą się 4 dowolne zdarzenia z oferty przedmeczowej (prematch) lub live z minimalnym kursem każdego zdarzenia 1,5 liczonym na moment rozstrzygnięcia zakładu.

Ile trwa jeden etap?

Jeden etap trwa od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Co muszę zrobić, by wziąć udział w akcji?

Aby wziąć udział w akcji należy zalogować się na swoim koncie oraz wyrazić chęć wzięcia udziału w promocji poprzez kliknięcie w przycisk “Weź udział”.

Czy akcja jest dla wszystkich?

Akcja jest skierowana do wszystkich Klientów którzy posiadają konto w serwisie sts.pl.

Jaką nagrodę mogę otrzymać?

Nagrodę stanowi 25.000,00 PLN podzielone na każdym etapie proporcjonalnie przez liczbę wszystkich kuponów, które spełniły warunki akcji, w formie doładowania konta bonusowego.

Ile bonusów mogę otrzymać w akcji?

Pod uwagę jest brane maksymalnie 5 kuponów zawartych przez Uczestnika w trakcie trwania Etapu oraz rozliczonych jako wygrane.

Kiedy są przyznawane bonusy?

Bonusy będą przyznawane w terminie nie później niż do 3 dni po zakończeniu danego etapu.

Jakie zakłady nie biorą udziału w akcji?

W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out, STS Bezpieczny, MaxiKombi, Superoferta, Hit Dnia, Betgames, Sporty Wirtualne, zakłady rozliczone w części lub całości przez Organizatora jako zwrot oraz zakłady zawarte z konta bonusowego.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 30 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 90 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja startuje 13.04.2020 r. o godzinie 01:00 i trwa aż do odwołania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.