Nominacje już przyznane !

Przedstawiamy Wam zgodnie z obietnicą nominację do Nagród Legalnych Bukmacherów, jakie organizatorzy tego konkursu zdecydowali się przyznać w 6 kategoriach.

Ponieważ wyróżnienia dotyczyły całego roku 2018, to dużo pracy włożyliśmy w zebranie odpowiednich informacji. Sam proces przyznawania nominacji był poprzedzony analizą odpowiedzi od bukmacherów, oceną naszych testerów oraz opiniami użytkowników.

Ogólne wrażenie dotyczące naszego rynku zakładów wzajemnych w 2018 są pozytywne. Nowe  podmioty otrzymały licencję w tym pierwszy bukmacherem z zagranicznym kapitałem i dużym doświadczeniem. Bukmacherzy wprowadzili nowe funkcjonalności jak chociażby skróconą rejestracje, nowe aplikacje mobilne, sporty wirtualne oraz zwiększyli swoją ofertę o nowe sporty, ligi czy zakłady live.

Widoczne jest to, że liderzy rynku jak STS i Fortuna nie spoczywają na laurach i także poprawiają swoje produkty ponieważ konkurencja co chwila pokazuje nowe narzędzia na swoich stronach. Mamy nadzieję, że rok 2019 wniesie jeszcze lepsze rozwiązania dla polskich graczy zakładów bukmacherskich dzięki wejściu na rynek nowych podmiotów z dużym budżetem i doświadczeniem.

Wszystkie nominacje wraz z uzasadnieniem wyboru oraz podsumowanie poszczególnych kategorii znajdziecie na stronie: https://legalnibukmacherzy.pl/nagrody-bukmacherskie/

Poniżej przedstawiamy nominowanych.

  1. Nominacje do nagrody NAJLEPSZY BUKMACHER:

FORBET, FORTUNA, STS

  1. Nominacje do nagrody NAJLEPSZA APLIKACJA MOBILNA :

FORTUNA, LVBET, STS

  1. Nominacje do nagrody NAJLEPSZY BUKMACHER LIVE:

FORBET, FORTUNA, STS

  1. Nominacje do nagrody NAJLEPSZE KURSY:

FORBET, FORTUNA, TOTALBET

  1. Nominacje do nagrody AFFILIATE MANAGER:

FORTUNA, LVBET, TOTOLOTEK

  1. Nominacje do nagrody NAJLEPSZY MARKETING:

ETOTO, FORTUNA, STS

Za tydzień 11 marca ogłosimy nazwy zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Nie mniej jednak sama już nominacja naszym skromnych zdaniem świadczy o ogromnej pracy jaką włożyli bukmacherzy w promocję oraz poprawę swoich produktów.

Bukmacherom, którzy nie zostali nominowani możemy udostępnić wyniki naszych testów i wskazać jakie elementy zaważyły na wyborze.

Organizatorem Nagród Bukmacherskich jest redakcja legalnibukmacherzy.pl

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *