Michigan wydaje 15 licencji na zakłady sportowe i gry hazardowe

Michigan

Michigan Gaming Control Board (MGCB) wydało pierwsze 15 tymczasowych licencji na zakłady sportowe i gry hazardowe w tym stanie. Pomimo wydania zezwoleń MGCB ostrzega, że zakłady sportowe i igaming mogą pojawić się w Michigan dopiero po nowym roku.

Operatorami, którym przyznano licencje, są BetMGM, DraftKings, FanDuel, Fox Bet, GAN, Golden Nugget Online Gaming, Kambi, NYX Digital Gaming, Parx Interactive, Penn Sports Interactive, PointsBet, Rush Street Interactive, Churchill Downs Inc’s TwinSpires, William Hill i Wynn Sports Interactive.

Podczas gdy większość operatorów ma powiązania z plemiennymi kasynami stanowymi, BetMGM, Penn National i FanDuel współpracują z trzema komercyjnymi kasynami w Detroit.

Kasyna w Michigan są obecnie zamknięte po tym, jak administracja gubernatora Gretchen Whitmer wdrożyła nowe środki po gwałtownym wzroście liczby przypadków Covid-19.

Pomimo postępów w procesie licencjonowania, MGCB ostrzega, że zakłady sportowe i igaming mogą pojawić się w Michigan dopiero w przyszłym roku, mimo że rzecznik MGCB wcześniej powiedział, że hazard online może zostać uruchomiony jeszcze przed końcem roku.

MGCB może teraz zatwierdzać tymczasowe licencje po złożeniu 2 grudnia przepisów administracyjnych dotyczących gier i zakładów sportowych online. Dostawcy platformy nadal muszą spełniać inne wymogi prawne, zanim gry i zakłady sportowe online będą mogły zostać uruchomione w Michigan. Data premiery będzie zależeć od tego, jak szybko będą w stanie spełnić wymagania – powiedział dyrektor wykonawczy MGCB, Richard Kalm.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.