Michał Karbownik polskim Ambasadorem gry FIFA 21

Michał Karbownik, piłkarz Brighton&Hove Albion wypożyczony obecnie do Legii Warszawa, został polskim ambasadorem gry EA SPORTS FIFA 21. W piątek poinformował o tym producent, firma Electronic Arts.

– Karbownik to zdeklarowany fan gier z serii FIFA, sporo wolnego czasu spędza, próbując sił na wirtualnych boiskach. EA SPORTS FIFA pragnie pogłębiać miłość do sportu i jest zadowolone, że w tym celu pomagają utalentowani zawodnicy. Jako ambasador Michał będzie nadal pokazywał swoją ciężką pracę pasję do piłki nożnej na swoich kanałach w mediach społecznościowych w imieniu gry FIFA 21 – podano w oficjalnym komunikacie.

W lutym 2020 roku, podczas gali zorganizowanej przez tygodnik “Piłka Nożna”, Karbownik otrzymał tytuł “Odkrycia Sezonu” w rozgrywkach PKO Ekstraklasy.

Zawodnik znalazł się również w gronie 100 najlepszych piłkarzy młodego pokolenia nominowanych przez UEFA. Zadebiutował już w reprezentacji Polski, a także rozegrał 41 meczów dla Legii Warszawa, w których zanotował siedem asyst. W sezonie 2019/2020 był częścią drużyny, która zdobyła tytuł Mistrza Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.