Leadstar Media rusza z kolejnym serwisem o zakładach bukmacherach

Niedawno uruchomiony www.bukmacherzyonline.com jest kolejnym projektem w rodzinie serwisów porównujących oferty i analizujących rynek bukmacherski w Leadstar Media. Czego możemy się spodziewać odwiedzając ich stronę internetową? Z pewnością nowej jakości w podejściu do tematu zakładów bukmacherskich i ciekawych pomysłów na przyciągnięcie zainteresowania użytkowników.

Leadstar Media to jedna z największych marek na rynku afiliacji bukmacherskich. Pierwszy serwis bukmacherski powstał w Szwecji, gdzie firma ma swoją główną siedzibę. Od tego czasu z dużym powodzeniem rozszerzają swoją działalność. Polska jest kolejnym krajem w Europie Środkowej, po Niemczech czy Austrii gdzie Leadstar Media buduje swój serwis.

Rynek polski ma ogromny potencjał. To z jednej strony jest mocno uregulowany rynek, z drugiej ma jeszcze duże możliwości rozwoju.Zakłady bukmacherskie wychodząc z szarej strefy stały się coraz popularniejszą formą rozrywki. Obecnie w Polsce działa ponad 20 bukmacherów, większość z nich prowadzi zakłady poprzez strony internetowe. Nieliczni zdecydowali się na prowadzenia działalności bukmacherskiej tylko stacjonarnie a nawet najbardziej tradycyjne firmy stawiają na zakłady online.

Z pewnością jest też jeszcze miejsce na nowych graczy. Potwierdzają to ostatnie ruchy w ramach przydzielonych licencji. Wkrótce powitamy w Polsce Betway – bukmachera może nie najsilniejszego ale o zasięgu światowym. Bukmacher otrzymał już licencję od Ministerstwa Finansów, jednak nie udostępnił jeszcze możliwości stawiania zakładów na stronie internetowej. Mówi się nieoficjalnie, że wkrótce możemy oczekiwać kolejnego dużego otwarcia.

Nic więc dziwnego, że Leadstar Media wybrał właśnie Polskę jako kolejny kraj do rozbudowy swojej sieci stron afiliacyjnych. Co ciekawe, powstanie serwisu w Polsce zbiegło się w czasie z otwarciem ich strony także na Ukrainie. Można więc przypuszczać, że to dopiero początek a Leadstar Media zamierzają inwestować w kolejne rynki w Europie Środkowej i Wschodniej.

Sprawiamy, że zakłady bukmacherskie stają się bezproblemowe – to hasło przewodnie Leadstar Media. Kierując się tą zasadą firma uruchamia kolejne serwisy informacyjne o zakładach bukmacherskich w kolejnych krajach. Obecnie jest to ponad 50 serwisów nie tylko w Europie ale na całym świecie. I z tempa ich rozwoju wyraźnie widać, że nie zamierzają się zatrzymać.

Bukmacherzyonline.com to nie tylko aktualna lista legalnych stron bukmacherskich, ale też wiele przydatnych informacji o wszystkim co związane ze stawianiem zakładów.

Na bukmacherzyonline.com jest się sporo przydatnych porad, zwłaszcza dla osób które przygodę z zakładami bukmacherskimi dopiero zaczynają. Ale nie tylko. Każdy, kto szuka informacji o stawianiu zakładów znajdzie tu sporo przydatnych wskazówek, analiz i porównań.

Profil bukmacherzyonline.com zakłada przede wszystkim bezstronność w ocenie i rzetelność informacji.

“Nie skupiamy się na tipach, statystykach czy newsach sportowych. Dla nas najważniejsza jest oferta bukmacherów. Recenzujemy bukmacherów biorą pod uwagę wiele czynników. Testujemy ich pod kątem funkcjonalności strony internetowej oraz aplikacji mobilnej. Sprawdzamy na ile faktycznie atrakcyjne są bonusy powitalne, promocje ale też czy łatwo jest założyć konto żeby móc je odebrać. Nasz serwis to prawdziwa skarbnica wiedzy o polskich bukmacherach.”

– mówi Ela Brzozowska, redaktorka serwisu.

„Analizujemy plusy i minusy każdej oferty, którą znajdziemy na stronach bukmacherskich. Wszystko po to, żeby wybranie najbardziej odpowiedniego bukmachera było łatwe, przyjemne i bezstresowe. Bo to przecież o to chodzi, żeby się dobrze bawić stawiając zakłady.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.