Kto rządzi polską piłką? Jedną z osób Prezes bukmachera

Weszlo.com, czyli jeden z najpopularniejszych portali o tematyce sportowej w Polsce (głównie piłka nożna) opublikował na swojej stronie internetowej listę najbardziej wpływowych osób 2018 roku w polskiej piłce. Na 22. miejscu znalazł się CEO STS, Mateusz Juroszek.

Artykuł „Kto rządzi polską piłką? Najbardziej wpływowi 2018 roku” pojawił się dziś (13.02.) na łamach portalu weszło.com.

Najbardziej wpływową osobą w polskim futbolu według Weszlo jest Prezes PZPN Zbigniew Boniek. Drugie miejsce należy do kapitana reprezentacji Polski, Roberta Lewandowskiego. Miejsce na podium zamyka Premier Mateusz Morawiecki.

Na 22. miejscu listy znalazł się Prezes STS – Mateusz Juroszek. Jego wybór został tak skomentowany przez twórcę rankingu:

„Szef STS-u, największego polskiego bukmachera, który promuje się i przy reprezentacji, i przy klubach. Jagiellonia, Lech, Pogoń, Górnik, Korona – można tego trochę nazbierać, a trzeba pamiętać, że STS stać również na reklamy telewizyjne właściwie przy każdym wydarzeniu sportowym w Polsce. Trudno przecenić rolę kontraktów od tej konkretnej firmy.”

Cały ranking do znalezienia na: weszlo.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

e-play

Archiwa