Kolejny bukmacher w świecie żużla. Postawił na Falubaz

Milenium Zakłady Bukmacherskie to kolejna firma ze swojej branży, która weszła w świat żużla. Nawiązała współpracę z Falubazem Zielona Góra. Zarówno Milenium jak i Falubaz wiele ze sobą łaczy

[quote style=”1″ ]Falubaz to rozpoznawalna marka, jeden z prężniej działających klubów w najlepszej lidze świata. Trudno o lepsze rekomendacje w kierunku nawiązania współpracy. Głęboko wierzymy, że nasi klienci są też kibicami Falubazu, dzięki czemu będziemy mogli połączyć emocje związane z zakładami bukmacherskimi z emocjami z toru[/quote] – podkreśla Radosław Krawczyk, członek zarządu Milenium Zakłady Bukmacherskie.

Firma Milenium i Falubaz mają ze sobą wiele wspólnego. Obie spółki wywodzą się z Zielonej Góry i wiążą się nierozerwalnie z wielkimi emocjami. Ponadto oba podmioty od kilku już lat współpracują z piłkarskim KGHM Zagłębiem Lubin, co jest całkiem zrozumiałe w tym rejonie Polski.

[quote style=”1″ ]Cieszę się, że taka firma chce z nami współpracować w kolejnych latach. Wierzę, że ta relacja przyniesie korzyści dla obu stron[/quote] – zaznacza Adam Goliński, prezes Falubazu Zielona Góra.

To kolejny bukmacher w świecie żużla. Wcześniej na promocję czarnego sportu postawił inny bukmacher – firma forBET, która do końca tego roku jest sponsorem tytularnym częstochowskiego Włókniarza Częstochowa, a wspiera także m.in. Get Well Toruń.

To dobrze, że żużel zyskuje kolejnych sponsorów, ten sport zasługuje na szerszą promocję. Także miłośnicy i kibice swoich drużyn lub kierowców powinni znać lepiej swoich sponsorów i korzystać z ich ofert na zawieranie zakładów.

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *