GO+bet oficjalnym sponsorem Korony Kielce

GO+bet został nowym sponsorem Korony Kielce. Umowa bukmachera z klubem piłkarskim obowiązuje przez cały nadchodzący sezon, w którym Korona będzie grać w Ekstraklasie, a logo zakładów pojawi się na spodenkach. Obie strony zapowiadają ciekawe aktywności dla kibiców.

Nowy, polski bukmacher rusza z kolejną, dotychczas największą współpracą sponsoringową. Po zaledwie kilku miesiącach działalności zaprezentuje swoje logo na strojach drużyny z Ekstraklasy – czyli czołowej ligi z punktu widzenia zakładów sportowych. Sponsor szykuje z tej okazji wiele atrakcji dla kibiców. Będą to promocje powitalne, ale także specjalne zakłady, kursy, rozliczenia kuponów, a nawet atrakcje podczas dni meczowych.

„Razem z Koroną Kielce wchodzimy do piłkarskiej Ekstraklasy na sezon 2022/23. Cieszę się, że naszym partnerem został kielecki klub, z którym będziemy się wzajemnie wspierać w dążeniu do własnych i wspólnych celów. Rozmowy negocjacyjne przebiegły bardzo sprawnie, szybko znaleźliśmy wspólny język. Dla kibiców Korony przygotujemy w GO+bet specjalne promocje i ofertę, a także postaramy się uatrakcyjnić dni meczowe na stadionie.”

– mówi Grzegorz Kiczko, Prezes Zarządu GO Bet sp. z o.o.

„Jestem bardzo szczęśliwy, że możemy powitać firmę GO+bet w żółto-czerwonej rodzinie. Ta współpraca to kolejny ważny krok dla rozwoju klubu. Cieszę się, że w gronie naszych sponsorów pojawiają się kolejne firmy z tak kompetentnymi i otwartymi na wspólne działania ludźmi. Mam nadzieję, że czeka nas w nadchodzącym sezonie wiele niezapomnianych emocji, które będziemy wspólnie przeżywać.”

– komentuje Prezes Zarządu Korona SA., Łukasz Jabłoński.

Korona Kielce po dwóch latach nieobecności wraca do Ekstraklasy. Żółto-czerwoni wygrali baraże 1. Ligi, pokonując po drodze Odrę Opole i Chrobrego Głogów. Finałowe spotkanie było szczególnie emocjonujące, bowiem wynik rozstrzygnął się dopiero w dogrywce. Awans Koronie zapewnił Jacek Kiełb, który zdobył decydującego gola.

GO+bet to legalny, polski bukmacher, który działa w przestrzeni internetowej od kwietnia 2022 roku. Firma posiada również punkty naziemne rozsiane po całej Polce. Na rynku wyróżnia się atrakcyjnymi bonusami, m.in. jest to gra bez podatku i cashback dla nowych graczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.