Fortuna sponsorem Stomilu Olsztyn

Firma bukmacherska Fortuna została oficjalnym sponsorem Stomilu Olsztyn. Umowa będzie obowiązywać co najmniej do końca sezonu 2019/2020.

– Zaangażowanie klubu oraz piłkarzy w walkę o przetrwanie Stomilu na poziomie Fortuna 1 Ligi w rundzie wiosennej ubiegłego sezonu zrobiło na całym środowisku piłkarskim duże wrażeniepowiedział Leszek Haba, Członek Zarządu, Dyrektor Marketingu Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie.

I dodaje: – Jestem przekonany, że nadchodzą lepsze dni dla Dumy Warmii, dlatego, jako Fortuna chcemy towarzyszyć zespołowi z Olsztyna w walce o coraz wyższe cele sportowe i organizacyjne. Mam nadzieję, że dzięki współpracy ze Stomilem wzmocnimy swoją obecność w regionie, a klub, przy naszym wsparciu już niedługo nawiąże do czasów, gdy jak równy z równym rywalizował z najlepszymi drużynami w kraju.

Na mocy porozumienia na stadionie w Olsztynie pojawią się dodatkowe nośniki reklamowe Fortuny. Wspólne plany marketingowe Stomilu i nowego sponsora zakładają również aktywacje skierowane do kibiców oraz obecność bukmachera w klubowych kanałach social media.

– Cieszy nas niezmiernie, że tak uznana na polskim rynku firma jaką bez wątpienia jest Fortuna dołączyła do grona firm wspierających Klub i razem będziemy budować #NowyStomil. Wierzę, że ta współpraca przyniesie korzyści dla obu stronpowiedział prezes Stomilu Robert Jurga.

źródło: stomil.olsztyn.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.